V prvním zápase nás čekal asi nejtěžší soupeř – Turnov, se kterým děvčata minulý zápas prohrála 4:6. Nyní se ale karta obrátila a po velmi zodpovědném a disciplinovaném výkonu se českolipské hráčky mohly radovat z vítězství 7:3. Tímto zápasem si naše hráčky zamkly branku a do konce turnaje už nedostaly ani jeden gól!

Druhý duel byl papírově se slabším soupeřem z Ústí, se kterým si hravě poradily 14:0. V brance si čisté konto připsala Aneta Tučková. 

Ve třetím klání nás čekal soupeř z Lovosic, se kterým holky v minulých turnajích uhrály jak výhru, tak i prohru. Zápas byl rozhodně těžší, stejně jako naše nohy. I přes poměrně slušnou kvalitu soupeře holky nedávaly nic zadarmo a zaslouženě se mohly radovat i ze třetího vítězství poměrem 6:0. V brance čarovala Eliška Kolstrunková, která holky velmi významně podržela i v prvním zápase!

Děkujeme fanouškům za významnou podporu a stejně tak i kustodovi Andulce Gembecové za servis a psychickou podporu na lavičce. Na další turnaj se můžeme těšit po měsíční pauze 4.12. v Turnově!

Sestava: Tučková (G), Kolstrunková (G) - Hábelová, Dušková, Štejnarová, Kvasničková, Kafková, Beránková, Gembecová Dari, Motejzíková,