WHITE

White tým dorazil na turnaj v Mostě v netradiční sestavě posílené o několik "modráků", kteří kvůli cestě na jarní prázdniny potřebovali nastoupit o den dřív. První utkání tak pro ně bylo seznamovacím šokem, kdy je přejel  žlutočerný litvínovský rychlík (0:7). Sehrát rovnocennější partii se šťastným koncem se ale vzápětí po úpravě sestavy povedlo proti Lounům (3:1). Naši kluci pak nepadli ani s domácím pozdějším vítězem turnaje (4:4). Pak už pro velkou část týmu začala lyžovačka a další sněhové radovánky.

BLUE

Nebyl to lehký víkend pro mladé českolipské Blue naděje. Řada opor už byla na cestě na hory, někteří si odehráli turnaj o den dříve s Whity. I užší sestavě se ale dařilo určovat tempo ve všech utkáních. Tlaku a týmovému pojetí neodolal nakonec žádný ze soupeřů. Vrcholem dne byl útočný a rychlý, byť na góly skoupý duel s Ústím. Fotbalová výhra 1:0 zaručila našim prvenství i v jejich druhém domácím turnaji sezóny.
Trenér Blue, Štěpán Motejzík: "Jsem si jistý, že by kluci raději nastoupili o nadcházejícím víkendu znovu a neprodlužovali si vynucené volno, ale předvedená hra je pro ně určitě motivací do další sezóny. Příprava na ni začíná u každého doma už dnes! Držím všem palce, ať se brzy můžeme volně hýbat kdekoli. Do té doby hledejme jiné způsoby, jak se držet ve formě. Rodičům moc díky za podporu a předem i za vedení dětí k pohybu v aktuální složité, ale dočasné situaci."

Štěpán Motejzík