Libereckým hráčům patří aktuálně v tabulce Livesport Superligy osmé místo. V poslední době se mohou pyšnit svěřenci kouče Zdeňka Skružného úspěšnou sérií, neboť z posledních čtyř zápasů vybojovali velmi cenných osm bodů. Na těsnou porážku doma s Vítkovicemi dokázali zareagovat v bitvě proti Hattricku Brno, kde urvali vítězství 8:7 po prodloužení.

Ve vrcholové části českého poháru byl Liberec nalosován do skupiny B vedle střešovického Tatranu, Kanonýrů Kladno a Chomutova. Celek z krajského města zde obsadil poměrně přesvědčivě druhou pozici, byť s Tatranem inkasoval na závěr skupiny krutý debakl 1:12. Historickým maximem Liberce v této klubové soutěži je finále z roku 2018, v němž Severočeši nestačili na Pardubice poměrem 3:4.

Pro Českou Lípu je zatím maximem čtvrtfinále z roku 2019. Pod tehdejší trenérkou Lenkou Bartošovou nejprve postoupila ze skupiny a následně si v napínavém osmifinále poradila s Českými Budějovicemi. V bitvě o semifinále pak Českolipští trápili favorizovaný Chodov, domácí však třemi brankami v posledních pěti minutách rozhodli o své výhře 8:5.

Vítěz tohoto osmifinálového utkání se ve čtvrtfinále střetne se Spartou, která si v předehraném utkání snadno poradila s Kralupy nad Vltavou po výsledku 12:2. Utkání v Liberci, které začíná v úterý od 19:30, budete moci tradičně sledovat na přiložených odkazech.