Black Angels Yonex – FBC Česká Lípa 4:5 (2:2, 2:2, 0:1)

Česká Lípa měla výborný vstup do utkání a rychle vedla o dvě branky, ale Black Angels dokázali do konce první části vyrovnat. Oba týmy hrály fyzicky náročný florbal se spoustou šancí a soubojů. Českolipští dokázali na začátku poslední třetiny po nádherné akci celé první lajny odskočit soupeři o jeden gól a výborným týmovým výkonem nedovolili Black Angels vyrovnat, což podpořil neprůstřelný gólman D. Jukl. Tým z České Lípy tak mohl slavit první výhru.

FBC Česká Lípa – Předvýběr.cz Florbal MB 5:5 (2:4, 2:0, 1:1)

Rychlé vedení Č. Lípy zaskočilo boleslavské hráče, kteří zrychlili hru a častou přesnou střelbou otočili skóre. Ve druhé třetině naši hráči zlepšili pohyb a hlavně agresivitu v obraně. Českolipským paradoxně pomohlo zranění O. Hudíka, kdy se na hrot první lajny přesunul J. Moravík. Ten vstřelil dvě branky a Česká Lípa šla do vedení 5:4. Boleslav však dokázala srovnat v závěru utkání v přesilové hře. Remíza byla spravedlivá pro oba týmy.

Vyjádření trenérů: „Výborný vstup do sezóny, kdy se náš tým může spoléhat na gólmany (D. Jukl je ve výběrech U17) a na výbornou souhru „zkušených hráčů“ první lajny J. Horáka, L. Pekárka, J. Zátky. Zároveň máme v týmu spoustu nováčků, kteří si teprve zvykají na dorosteneckou ligu. Musíme pochválit celý tým za výborně odmakanou letní přípravu a doufáme, že kluci budou makat dál a sezónu si pořádně užijí. Samozřejmě velké díky patří fanouškům a rodičům za skvělou podporu týmu na turnaji a pomoc s dopravou.“

Sestava: D. Jukl, M. Horvath – J. Zátka, O. Hudík, L. Pekárek, J. Horák, V. Drahoš - L. Kocourek, J. Moravík, P. Hlaváček, M. Flekl, A. Dytrych – J. Šimek, J. Jásek, D. Taisler, D. Ngo.

Trenéři: L. Pekárek, R. Studený