Přitom zápas proti letos velmi kvalitním Black Angels vyšel českolipskému týmu poměrně dobře. Po první třetině totiž nad favoritkami vedl ve vyrovnaném zápase 2:1 zásluhou přesných tref Boleslavové a Cháberové. Skóre se neměnilo ani po čtyřiceti minutách hry, nicméně domácím skvěle vyšel nástup do třetí části. Janušková dvěma góly v prvních desítkách vteřin otočila skóre a ženy Black Angels nakonec zvítězily 4:2.

Ve druhém utkání už měly českolipské hráčky k bodům daleko. Proti Prague Tigers Nehvizdy totiž na svůj první gól čekaly až do 46. minuty, kdy se trefila Tereza Seifrtová. Svou brankou však jen mírnila náskok Nehvizd na 1:6. Stejná hráčka pak skórovala ještě v poslední minutě, zasloužené vítězství 7:2 však připadlo hostitelskému týmu.

Vyjádření trenérky Lenky Bartošové: V sobotu jsme proti Blackům odehrály vyrovnaný zápas. Oba týmy na tom byly plus mínus stejně jak technicky, tak fyzicky, což mi udělalo radost, protože poslední měsíc pracujeme hlavně na fyzické kondici. Bohužel nás postihl výpadek na začátku třetí třetiny, kdy jsme inkasovaly tři góly. Pak jsme se sice zlepšily, soupeře opticky tlačily, ale bohužel nedáváme góly. Ve druhém utkání nás čekal asi nejlepší soupeř, na jakého jsme doposud narazily. Byl na tom slušně technicky, kombinačně a zároveň dobře fyzicky. Naše obrana však fungovala a hráli jsme dobře odzadu, což dělalo soupeři problémy. Bohužel jsme opět na začátku třetí třetiny udělaly dvě zbytečné chyby a dvakrát jsme inkasovaly. Musíme ještě zlepšit hru na soupeřově půlce.“

Black Angels – FBC Česká Lípa 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
10. Kolkusová, 42. a 43. Janušková, 48. Chaloupecká – 19. Boleslavová, 20. Cháberová.
Rozhodčí: Trejbal a Voves. Vyloučení: 0:3. Bez využití. Střely na branku: 60:31.

Prague Tigers Nehvizdy – FBC Česká Lípa 7:2 (2:0, 1:0, 4:2)
1. Mrázková, 13. a 41. Bursová, 25. Horáková, 41. Dvořáková, 47. Červená, 57. Šebestová – 47. a 60. Seifrtová.
Rozhodčí: Paleček, Pavlík. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Střely na branku: 27:27.