Ženy se tentokrát představily o uplynulém víkendu na domácí palubovce a hostily celky Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn a Soběslav. V sobotu přivítaly favorizovaný celek z Týna nad Vltavou, kterému však dokázaly zdatně sekundovat. I když si hostující hráčky vybojovaly v průběhu druhé třetiny až čtyřbrankový náskok, po trefách Hanzelínové a Gembecové, znamenajících snížení na 3:5, však bylo zaděláno na drama. Ve třetí části hry ale soupeř dokázal dvakrát utéci až na čtyřbrankový rozdíl a vítězství si pohlídal.

FBC Česká Lípa – Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn 5:8 (1:2, 2:3, 2:3)
Branky: 8. Medášová, 28., 52. a 58. Hanzelinová, 33. Gembecová – 2., 20. a 58. Stašková, 23., 26. a 49. Hašlová, 26. Kratochvílová, 51. Minářová.

V neděli však České Lípě stanul v cestě o poznání hratelnější soupeř ze Soběslavi. Ten se sice dostal ve třetí minutě do vedení po trefě Pejšové, pak ale převzaly otěže domácí bojovnice. Ševčíková, Slaná a Pavlíková ještě v první třetině otočily skóre na 3:1 a po dalších dvaceti minutách vedla Česká Lípa už rozdílem čtyř branek, přičemž střelecky excelovala především Petra Pavlíková. Ta dovršila svůj hattrick zkraje třetí třetiny, kdy Česká Lípa odskočila už do vedení 9:4. I tak byl ale závěr zápasu nečekaně dramatický. Dvě trefy Juhaňákové a góly Hrnečkové a Dostálové znamenaly snížení až na 8:9, ubojované premiérové tři body v sezoně však nakonec přece jen zůstaly na severu Čech. "Nedělní zápas ukázal, že pokud se sejdeme v hojném počtu, jsme schopni hrát dobrý florbal. Obecně nás bohužel není moc a málokdy někdo nechybí. V nedělním zápase jsme byli jasně lepší a do 50. minuty ho měli zcela pod kontrolou. Pak nastal nepochopitelný výpadek, který nás málem stál zápas. Mame teď sérii tří domácích zapasů, tak doufám, že ještě nějaké body přidáme," hodnotil trenér Jiří Stožický.

FBC Česká Lípa – Banes Florbal Soběslav 9:8 (3:1, 5:3, 1:4)
Branky: 9. a 31. Ševčíková, 13. a 34. Slaná, 19., 27. a 41. Pavlíková, 36. Hanzelinová, 38. Gembecová – 3. Pejšová, 26. Michalová, 32. a 55. Dostálová, 34. Slaná (vl.), 47. a 59. Juhaňáková, 55. Hrnečková.