Další hrdinkou bojovné českolipské party se stala především Monika Halamová, která zaznamenala celkem čtyři branky a v divokém utkání svými trefami držela Českou Lípu ve hře. Pražanky totiž od začátku dominovaly a vytvořily si ještě v první třetině náskok 5:2.

Hostujícím florbalistkám ale perfektně vyšla druhá třetina. K Halamové s Pavlíkovou se přidaly také Fialková s Hanzlíkovou a obrat byl rázem na světě. V přetahované během závěrečné třetí třetiny navíc zkompletovala svůj hattrick Zuzana Mervartová a je jen škoda, že svěřenkyně trenérky Lenky Bartošové nebraly z Barrandova nakonec všechny tři body. 32 sekund před koncem totiž vyrovnala Bogdanová, ale v prodloužení měla poslední slovo Pavlíková.

Po výhře 12:11 v prodloužení se tak Česká Lípa dostala na jedenácté místo tabulky. V dalším utkání přivítá 18. února na domácí půdě Kutnou Horu.

ACEMA Sparta Praha - FBC Česká Lípa 11:12pp (5:3, 2:4, 4:4 - 0:1)
3. a 13. B. Vrzalová, 5., 15., 40. a 58. E. Vrzalová, 10. Špičáková, 30. Grundová, 47. Pecinová, 51. Kračunová, 60. Bogdanová -  7., 8., 20. a 59. Halamová, 25. a 65. Pavlíková, 28. Fialková, 28. a 46. Hanzlíková, 36., 55. a 57. Mervartová.