Starší žáci

říjen 2021

TJ Turnov
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 9:00, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
4:5
TJ Turnov
ASK Lovosice - LFP Yellow
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 11:25, SH TJ Turnov
ASK Lovosice - LFP Yellow
2:7
FBC Česká Lípa blue
Florbal Ústí B
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 12:20, SH TJ Turnov
Florbal Ústí B
0:2
FBC Česká Lípa blue
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 9:45, SH Chemik Lovosice
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
5:3
FBC Česká Lípa blue
Florbal Ústí B
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 10:45, SH Chemik Lovosice
Florbal Ústí B
6:2
FBC Česká Lípa blue
ASK Lovosice - LFP Yellow
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 13:15, SH Chemik Lovosice
FBC Česká Lípa blue
0:10
ASK Lovosice - LFP Yellow

listopad 2021

TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 9:30, SH Strupčice
FBC Česká Lípa blue
4:5
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
FD Teplice - Krupka
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 11:15, SH Strupčice
FBC Česká Lípa blue
4:4
FD Teplice - Krupka
Florbal Jirkov
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 13:00, SH Strupčice
Florbal Jirkov
1:19
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 9:45, SH Chemik Lovosice
TJ Turnov
6:6
FBC Česká Lípa blue
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 10:45, SH Chemik Lovosice
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
2:5
FBC Česká Lípa blue
ASK Lovosice - LFP Yellow
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 13:15, SH Chemik Lovosice
FBC Česká Lípa blue
3:6
ASK Lovosice - LFP Yellow

prosinec 2021

Florbal Jirkov
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 10:00, SH SportLife centrum Rumburk
Florbal Jirkov
3:8
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 12:30, SH SportLife centrum Rumburk
TJ Turnov
5:2
FBC Česká Lípa blue
Mocní Tuleni Podbořany
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 14:15, SH SportLife centrum Rumburk
Mocní Tuleni Podbořany
3:5
FBC Česká Lípa blue

leden 2022

Mocní Tuleni Podbořany
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 14:00, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
15.1.
Mocní Tuleni Podbořany
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 15:45, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
15.1.
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
FbC Jazzmani Žatec
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 17:30, SH Podbořany
FbC Jazzmani Žatec
15.1.
FBC Česká Lípa blue