Starší žákyně

říjen 2021

ASK Lovosice - LFP
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 3. kolo
Neděle 24. října 2021, 12:40, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
7:0
ASK Lovosice - LFP
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 3. kolo
Neděle 24. října 2021, 13:20, SH TJ Turnov
TJ Turnov
6:1
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 3. kolo
Neděle 24. října 2021, 14:40, SH TJ Turnov
FBC Liberec
3:6
FBC Česká Lípa blue

listopad 2021

FD Teplice
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
6:4
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
ASK Lovosice - LFP
3:9
FBC Česká Lípa blue
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
21:3
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 10:10, SH Dubí 2 Rudolfka
TJ Turnov
4:4
FBC Česká Lípa blue
FD Teplice
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 11:30, SH Dubí 2 Rudolfka
FBC Česká Lípa blue
17:3
FD Teplice
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 12:50, SH Dubí 2 Rudolfka
FBC Česká Lípa blue
6:4
SK Dubí
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 23. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 8:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
0:0
kontumováno
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 23. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:20, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
0:0
kontumováno
FBC Česká Lípa blue
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 23. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 10:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Ústí
0:0
kontumováno
FBC Česká Lípa blue

prosinec 2021

SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:30, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
10:2
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:30, Gymnázium Ústí n./L.
Mocní Tuleni Podbořany Blue
2:4
FBC Česká Lípa blue
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
4.12.
Mocní Tuleni Podbořany Blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, Gymnázium Ústí n./L.
FBC DDM Kati Kadaň - Black
4.12.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 12:00, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
4:7
FBC DDM Kati Kadaň - Black
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 12:30, Gymnázium Ústí n./L.
FBC DDM Kati Kadaň - Black
4.12.
FBC Česká Lípa blue
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 13:00, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
4:2
Florbal Ústí
FBK Wings Most
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 10:00, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
18.12.
FBK Wings Most
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 10:50, SH Podbořany
FBC DDM Kati Kadaň - Black
18.12.
FBC Česká Lípa blue
ASK Lovosice - LFP
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 12:15, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
0:0
ASK Lovosice - LFP
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 13:05, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
0:0
Florbal Ústí
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 13:55, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
0:0
SK Dubí

leden 2022

TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 21. kolo
Sobota 29. ledna 2022, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
29.1.
TJ Turnov
FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 21. kolo
Sobota 29. ledna 2022, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
29.1.
FBC Liberec
ASK Lovosice - LFP
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 21. kolo
Sobota 29. ledna 2022, SH TJ Turnov
ASK Lovosice - LFP
29.1.
FBC Česká Lípa blue

duben 2022

Mocní Tuleni Podbořany Blue
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 16. kolo
Sobota 16. dubna 2022, SH Česká Lípa
Mocní Tuleni Podbořany Blue
16.4.
FBC Česká Lípa blue
FD Teplice
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 16. kolo
Sobota 16. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
16.4.
FD Teplice
FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 16. kolo
Sobota 16. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Liberec
16.4.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - white
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 29. kolo
Sobota 30. dubna 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
30.4.
FBC DDM Kati Kadaň - white
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 29. kolo
Sobota 30. dubna 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
30.4.
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 29. kolo
Sobota 30. dubna 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
TJ Turnov
30.4.
FBC Česká Lípa blue