Mladší žákyně

říjen 2021

FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 9:20, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
6:9
FBK Wings Most
Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 10:00, SH TJ Turnov
Crazinky FBC Liberec
6:4
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 11:20, SH TJ Turnov
TJ Turnov
4:2
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:00, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12:0
FBK Wings Most
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:50, SH Podbořany
FBC DDM Kati Kadaň
2:9
FBC Česká Lípa blue
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 23. října 2021, 12:20, SH Podbořany
Mocní Tuleni Podbořany
2:10
FBC Česká Lípa blue

listopad 2021

Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
4:4
Crazinky FBC Liberec
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 11:00, SH Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
2:12
FBC Česká Lípa blue
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 11:40, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
8:0
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 7. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 15:00, SH SŠT Most Velebudice
Crazinky FBC Liberec
3:5
FBC Česká Lípa blue
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 7. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 17:10, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
2:8
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 7. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 18:40, SH SŠT Most Velebudice
FBK Wings Most
8:4
FBC Česká Lípa blue

prosinec 2021

FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 15:00, SH SŠT Most Velebudice
FBK Wings Most
8:6
FBC Česká Lípa blue
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 16:30, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
7:5
Mocní Tuleni Podbořany
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 17:20, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
4:5
SK BIVOJKY LITVÍNOV

leden 2022

Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 10:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Crazinky FBC Liberec
15.1.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 11:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
15.1.
FBK Wings Most
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 13:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
TJ Turnov
15.1.
FBC Česká Lípa blue

únor 2022

FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Sobota 5. února 2022
FBC Česká Lípa blue
5.2.
FBK Wings Most
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Sobota 5. února 2022
SK BIVOJKY LITVÍNOV
5.2.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Sobota 5. února 2022
FBC Česká Lípa blue
5.2.
TJ Turnov

březen 2022

Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Sobota 19. března 2022, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
19.3.
Florbal Chomutov
Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Sobota 19. března 2022, SH Podbořany
Crazinky FBC Liberec
19.3.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Sobota 19. března 2022, SH Podbořany
FBC Česká Lípa blue
19.3.
FBK Wings Most

duben 2022

Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 3. dubna 2022, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov
3.4.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 3. dubna 2022, Městská SH Chomutov
FBC Česká Lípa blue
3.4.
FBC DDM Kati Kadaň
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 3. dubna 2022, Městská SH Chomutov
FBK Wings Most
3.4.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Neděle 24. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
24.4.
TJ Turnov
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Neděle 24. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBK Wings Most
24.4.
FBC Česká Lípa blue
Crazinky FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Neděle 24. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
24.4.
Crazinky FBC Liberec