Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Dorostenci
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Dorostenci
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Dorostenci 2021/2022
říjen 2021
FLORBAL JABLONEC
2. liga dorostenců - skupina 2, 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 10:30, SC Semily
FLORBAL JABLONEC
13
:
0
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
SCC SEMILY
2. liga dorostenců - skupina 2, 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 14:10, SC Semily
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0
:
8
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
listopad 2021
FBC Lomnice
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0
:
22
FBC Lomnice
on-line
statistiky
detail
FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 12:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Liberec B
11
:
5
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
TJ Starý Harcov Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 10:30, SH TJ Turnov
TJ Starý Harcov Liberec
20
:
1
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 14:00, SH TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0
:
18
TJ Turnov
on-line
statistiky
detail
prosinec 2021
SCC SEMILY
2. liga dorostenců - skupina 2, 8. kolo
Sobota 4. prosince 2021, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
SCC SEMILY
0
:
5
kontumováno
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
FLORBAL JABLONEC
2. liga dorostenců - skupina 2, 8. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:30, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
1
:
20
FLORBAL JABLONEC
on-line
statistiky
detail
FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 9:00, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
7
:
15
FBC Liberec B
on-line
statistiky
detail
FBC Lomnice
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 12:00, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Lomnice
8
:
7
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 15:00, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
6
:
6
FBC Panthers Liberec
on-line
statistiky
detail
leden 2022
TJ Starý Harcov Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 14:30, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0
:
18
TJ Starý Harcov Liberec
on-line
statistiky
detail
TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 16:00, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
TJ Turnov
18
:
0
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
únor 2022
FLORBAL JABLONEC
2. liga dorostenců - skupina 2, 14. kolo
Neděle 13. února 2022, 10:30, SH Tanvald
FLORBAL JABLONEC
14
:
1
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
SCC SEMILY
2. liga dorostenců - skupina 2, 14. kolo
Neděle 13. února 2022, 13:50, SH Tanvald
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
3
:
4
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
březen 2022
FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 15. kolo
Neděle 6. března 2022, 10:30, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
2
:
11
FBC Liberec B
on-line
statistiky
detail
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 15. kolo
Neděle 6. března 2022, 12:10, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Panthers Liberec
15
:
2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
TJ Starý Harcov Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
Neděle 20. března 2022, 9:00, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
4
:
8
TJ Starý Harcov Liberec
on-line
statistiky
detail
TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
Neděle 20. března 2022, 13:40, SH SportLife centrum Rumburk
TJ Turnov
5
:
1
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail
duben 2022
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 17. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 9:30, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
1
:
12
FBC Panthers Liberec
on-line
statistiky
detail
FBC Lomnice
2. liga dorostenců - skupina 2, 17. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 12:30, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Lomnice
9
:
4
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
on-line
statistiky
detail