Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
FBC Šluknovsko - Mladší žáci
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
FBC Šluknovsko - Mladší žáci
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva FBC Šluknovsko - Mladší žáci 2022/2023
říjen 2022
FBC Panthers Liberec BLACK
Přebor mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
Sobota 8. října 2022, 15:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
2
:
4
FBC Panthers Liberec BLACK
FBC Česká Lípa blue
Přebor mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
Sobota 8. října 2022, 16:20, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
5
:
5
FBC Šluknovsko Česká Lípa
listopad 2022
Crazíci FBC Liberec black
Přebor mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
Neděle 6. listopadu 2022, 14:00, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
5
:
6
Crazíci FBC Liberec black
FBC Lomnice
Přebor mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
Neděle 6. listopadu 2022, 16:45, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Lomnice
9
:
3
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FLORBAL JABLONEC Yellow
Přebor mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 10:50, SH ZŠ Smržovka
FBC Šluknovsko Česká Lípa
8
:
1
FLORBAL JABLONEC Yellow
TJ Sokol Koberovy
Přebor mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 12:40, SH ZŠ Smržovka
TJ Sokol Koberovy
11
:
2
FBC Šluknovsko Česká Lípa
prosinec 2022
FBC Panthers Liberec BLACK
Přebor mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 9:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec BLACK
5
:
4
FBC Šluknovsko Česká Lípa
TJ Turnov
Přebor mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 10:50, Hala míčových sportů Liberec
TJ Turnov
13
:
0
FBC Šluknovsko Česká Lípa
leden 2023
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
Přebor mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 9:00, SH Česká Lípa
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
7
:
2
FBC Šluknovsko Česká Lípa
SCC SEMILY - Sharks
Přebor mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:50, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
1
:
2
SCC SEMILY - Sharks
FBC Česká Lípa blue
Přebor mladších žáků - skupina 2, 13. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 10:50, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
0
:
9
FBC Česká Lípa blue
SCC SEMILY - Sharks
Přebor mladších žáků - skupina 2, 13. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 12:40, Hala míčových sportů Liberec
SCC SEMILY - Sharks
8
:
3
FBC Šluknovsko Česká Lípa
březen 2023
Crazíci FBC Liberec black
Přebor mladších žáků - skupina 2, 18. kolo
Neděle 12. března 2023, 9:00, SH Varnsdorf Regia
Crazíci FBC Liberec black
4
:
5
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FLORBAL JABLONEC Yellow
Přebor mladších žáků - skupina 2, 18. kolo
Neděle 12. března 2023, 12:05, SH Varnsdorf Regia
FLORBAL JABLONEC Yellow
1
:
8
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
Přebor mladších žáků - skupina 2, 16. kolo
Neděle 19. března 2023, 9:55, SC Semily
FBC Šluknovsko Česká Lípa
2
:
4
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
TJ Turnov
Přebor mladších žáků - skupina 2, 16. kolo
Neděle 19. března 2023, 11:10, SC Semily
FBC Šluknovsko Česká Lípa
4
:
15
TJ Turnov
duben 2023
FBC Lomnice
Přebor mladších žáků - skupina 2, 19. kolo
Neděle 2. dubna 2023, 12:00, SC Železný Brod
FBC Šluknovsko Česká Lípa
5
:
4
FBC Lomnice
TJ Sokol Koberovy
Přebor mladších žáků - skupina 2, 19. kolo
Neděle 2. dubna 2023, 14:00, SC Železný Brod
FBC Šluknovsko Česká Lípa
4
:
8
TJ Sokol Koberovy