Elévové

říjen 2023

TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liga elévů, 1. kolo
Neděle 8. října 2023, 9:40, MSH Jablonec n. N.
TJ Sokol Koberovy - Vosy
4:9
FBC Česká Lípa white
FLORBAL JABLONEC Blue
Liga elévů, 1. kolo
Neděle 8. října 2023, 10:20, MSH Jablonec n. N.
FBC Česká Lípa white
8:4
FLORBAL JABLONEC Blue
Crazíci FBC Liberec white
Liga elévů, 1. kolo
Neděle 8. října 2023, 12:20, MSH Jablonec n. N.
FBC Česká Lípa white
8:8
Crazíci FBC Liberec white
ASK Lovosice - LFP Grey
Liga elévů, 2. kolo
Neděle 22. října 2023, 9:00, SH Česká Lípa
ASK Lovosice - LFP Grey
4:7
FBC Česká Lípa white
FLORBAL JABLONEC Black
Liga elévů, 2. kolo
Neděle 22. října 2023, 11:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa white
3:9
FLORBAL JABLONEC Black
SK Štětí
Liga elévů, 2. kolo
Neděle 22. října 2023, 12:20, SH Česká Lípa
SK Štětí
9:8
FBC Česká Lípa white

listopad 2023

Florbal Chomutov Ďáblíci
Liga elévů, 4. kolo
Neděle 26. listopadu 2023, 9:00, Městská SH Louny
Florbal Chomutov Ďáblíci
8:5
FBC Česká Lípa white
Florbal Ústí red
Liga elévů, 4. kolo
Neděle 26. listopadu 2023, 10:20, Městská SH Louny
FBC Česká Lípa white
6:4
Florbal Ústí red
TJ Lokomotiva Louny - NUOS
Liga elévů, 4. kolo
Neděle 26. listopadu 2023, 12:20, Městská SH Louny
FBC Česká Lípa white
5:4
TJ Lokomotiva Louny - NUOS

prosinec 2023

TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liga elévů, 5. kolo
Neděle 10. prosince 2023, 9:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa white
2:3
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Florbal Chomutov Domeček
Liga elévů, 5. kolo
Neděle 10. prosince 2023, 10:20, SH Česká Lípa
Florbal Chomutov Domeček
11:3
FBC Česká Lípa white
BK REAL ROUDNICE n/L
Liga elévů, 5. kolo
Neděle 10. prosince 2023, 11:40, SH Česká Lípa
BK REAL ROUDNICE n/L
4:6
FBC Česká Lípa white

leden 2024

Florbal Ústí white
Liga elévů, 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 9:00, SH Česká Lípa
Florbal Ústí white
11:2
FBC Česká Lípa white
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liga elévů, 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 11:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa white
5:4
TJ Sokol Koberovy - Sršni
SCC SEMILY
Liga elévů, 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 12:20, SH Česká Lípa
SCC SEMILY
5:5
FBC Česká Lípa white
FBC Česká Lípa blue
Liga elévů, 7. kolo
Sobota 27. ledna 2024, 9:40, Gymnázium Litoměřice
FBC Česká Lípa blue
9:3
FBC Česká Lípa white
DDM Rozmarýn Litoměřice
Liga elévů, 7. kolo
Sobota 27. ledna 2024, 10:20, Gymnázium Litoměřice
FBC Česká Lípa white
4:8
DDM Rozmarýn Litoměřice
SK Štětí
Liga elévů, 7. kolo
Sobota 27. ledna 2024, 12:20, Gymnázium Litoměřice
FBC Česká Lípa white
4:10
SK Štětí

únor 2024

TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liga elévů, 8. kolo
Sobota 17. února 2024, 9:40, SC Semily
FBC Česká Lípa white
8:6
TJ Sokol Koberovy - Vosy
SCC SEMILY
Liga elévů, 8. kolo
Sobota 17. února 2024, 11:10, SC Semily
SCC SEMILY
7:3
FBC Česká Lípa white
Crazíci FBC Liberec blue
Liga elévů, 8. kolo
Sobota 17. února 2024, 12:00, SC Semily
FBC Česká Lípa white
3:18
Crazíci FBC Liberec blue

březen 2024

FBC Česká Lípa blue
Liga elévů, 9. kolo
Sobota 16. března 2024, 9:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
6:5
FBC Česká Lípa white
FLORBAL JABLONEC Blue
Liga elévů, 9. kolo
Sobota 16. března 2024, 10:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa white
5:4
FLORBAL JABLONEC Blue
Crazíci FBC Liberec black
Liga elévů, 9. kolo
Sobota 16. března 2024, 12:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa white
7:1
Crazíci FBC Liberec black

duben 2024

Crazíci FBC Liberec black
Liga elévů, 10. kolo
Neděle 7. dubna 2024, 11:40, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa white
7:6
Crazíci FBC Liberec black
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liga elévů, 10. kolo
Neděle 7. dubna 2024, 13:00, SC Železný Brod
FBC Panthers Liberec ORANGE
5:8
FBC Česká Lípa white
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liga elévů, 10. kolo
Neděle 7. dubna 2024, 13:40, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa white
7:3
TJ Sokol Koberovy - Sršni
FLORBAL JABLONEC Blue
Liga elévů, 11. kolo
Neděle 21. dubna 2024, 9:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FLORBAL JABLONEC Blue
3:7
FBC Česká Lípa white
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liga elévů, 11. kolo
Neděle 21. dubna 2024, 10:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa white
7:12
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Crazíci FBC Liberec white
Liga elévů, 11. kolo
Neděle 21. dubna 2024, 12:20, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa white
7:3
Crazíci FBC Liberec white