Medvědi Severu

říjen 2023

Crazy Boys FBC Liberec
Liga veteránů - skupina 2, 5. kolo
Sobota 7. října 2023, 10:10, SH V Aleji Lysá n/L
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
4:7
Crazy Boys FBC Liberec
LEV LITOLICA LYSÁ
Liga veteránů - skupina 2, 5. kolo
Sobota 7. října 2023, 12:30, SH V Aleji Lysá n/L
LEV LITOLICA LYSÁ
2:1
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 14. října 2023, 11:20, TJ Radlice
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
2:10
FBC DDM Kati Legends Kadaň
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 14. října 2023, 13:40, TJ Radlice
DDM Stod - Pohodový 100D
4:4
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2, 3. kolo
Sobota 28. října 2023, 10:10, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Florbalová akademie MB
5:4
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
FBC Česká Lípa
Liga veteránů - skupina 2, 3. kolo
Sobota 28. října 2023, 13:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
3:3
FBC Česká Lípa

listopad 2023

LEV LITOLICA LYSÁ
Liga veteránů - skupina 2, 8. kolo
Sobota 25. listopadu 2023, 15:10, SH Kadaň
LEV LITOLICA LYSÁ
4:6
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
SSK Future - 07D 80Y5
Liga veteránů - skupina 2, 8. kolo
Sobota 25. listopadu 2023, 18:40, SH Kadaň
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
2:5
SSK Future - 07D 80Y5

prosinec 2023

BLACK ANGELS
Liga veteránů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 16. prosince 2023
BLACK ANGELS
16.12.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Crazy Boys FBC Liberec
Liga veteránů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 16. prosince 2023
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
16.12.
Crazy Boys FBC Liberec

leden 2024

Tatran Střešovice
Liga veteránů - skupina 2, 12. kolo
Sobota 13. ledna 2024, Unihoc Aréna Praha
Tatran Střešovice
13.1.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Panthers Praha
Liga veteránů - skupina 2, 12. kolo
Sobota 13. ledna 2024, Unihoc Aréna Praha
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
13.1.
Panthers Praha
FBC Česká Lípa
Liga veteránů - skupina 2, 14. kolo
Sobota 27. ledna 2024, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
27.1.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Panthers Praha
Liga veteránů - skupina 2, 14. kolo
Sobota 27. ledna 2024, SH Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
27.1.
Panthers Praha

březen 2024

Tatran Střešovice
Liga veteránů - skupina 2, 17. kolo
Sobota 2. března 2024, SH Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
2.3.
Tatran Střešovice
Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2, 17. kolo
Sobota 2. března 2024, SH Česká Lípa
Florbalová akademie MB
2.3.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2, 19. kolo
Neděle 24. března 2024, SH Králův Dvůr
FBC DDM Kati Legends Kadaň
24.3.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2, 19. kolo
Neděle 24. března 2024, SH Králův Dvůr
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
24.3.
DDM Stod - Pohodový 100D

duben 2024

SSK Future - 07D 80Y5
Liga veteránů - skupina 2, 22. kolo
Sobota 6. dubna 2024, SH Kadaň
SSK Future - 07D 80Y5
6.4.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
BLACK ANGELS
Liga veteránů - skupina 2, 22. kolo
Sobota 6. dubna 2024, SH Kadaň
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
6.4.
BLACK ANGELS