Elévové - FBC Šluknovsko

říjen 2019

FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 9:00, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
1:7
FBC Česká Lípa blue
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:00, SH Česká Lípa
TJ Sokol Koberovy - Sršni
5:8
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:50, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
4:6
FBC Panthers Liberec ORANGE

listopad 2019

FBC Česká Lípa white
Liberecká liga elévů - Skupina A, 5. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:35, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa white
1:7
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Lomnice
Liberecká liga elévů - Skupina A, 5. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:45, SC Železný Brod
FBC Šluknovsko Česká Lípa
4:5
FBC Lomnice
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liberecká liga elévů - Skupina A, 5. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:55, SC Železný Brod
FBC Šluknovsko Česká Lípa
5:11
TJ Sokol Koberovy - Sršni
FBC Česká Lípa white
Liberecká liga elévů - Skupina A, 9. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 14:00, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
10:6
FBC Česká Lípa white
FBC Liberec pink
Liberecká liga elévů - Skupina A, 9. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 15:45, SH Česká Lípa
FBC Liberec pink
5:5
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 9. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 16:20, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
9:7
FBC Panthers Liberec ORANGE

prosinec 2019

FLORBAL JABLONEC Yellow
Liberecká liga elévů - Skupina A, 16. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 9:35, Hala míčových sportů Liberec
FLORBAL JABLONEC Yellow
0:4
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Liberec grey
Liberecká liga elévů - Skupina A, 16. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 10:55, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
11:6
FBC Liberec grey
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 16. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 12:15, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
7:14
FBC Panthers Liberec ORANGE

leden 2020

TJ Turnov
Liberecká liga elévů - Skupina A, 18. kolo
Sobota 18. leden 2020, 8:35, Hala míčových sportů Liberec
TJ Turnov
12:4
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Panthers Liberec WHITE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 18. kolo
Sobota 18. leden 2020, 9:55, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
7:16
FBC Panthers Liberec WHITE
FBC Liberec purple
Liberecká liga elévů - Skupina A, 18. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:15, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
2:9
FBC Liberec purple

únor 2020

TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liberecká liga elévů - Skupina A, 23. kolo
Neděle 16. únor 2020, 9:35, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
TJ Sokol Koberovy - Sršni
5:8
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Liberec black
Liberecká liga elévů - Skupina A, 23. kolo
Neděle 16. únor 2020, 10:45, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa
4:13
FBC Liberec black
FBC Lomnice
Liberecká liga elévů - Skupina A, 23. kolo
Neděle 16. únor 2020, 11:55, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa
12:2
FBC Lomnice
FBC Liberec pink
Liberecká liga elévů - Skupina A, 28. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:35, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa
3:8
FBC Liberec pink
FLORBAL JABLONEC Yellow
Liberecká liga elévů - Skupina A, 28. kolo
Sobota 29. únor 2020, 10:20, Hala míčových sportů Liberec
FLORBAL JABLONEC Yellow
2:8
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 28. kolo
Sobota 29. únor 2020, 11:40, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec ORANGE
10:4
FBC Šluknovsko Česká Lípa