Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Muži A
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Muži A
Soupiska
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Český Florbal
Lenka Bartošová
Družstvo
Muži A
Pozice
Hlavní trenér
Věk
44 let
Narozen
14. 2. 1980
Zobrazit profil ve FIS
Soupiska týmu (2019/2020)
1
Jan Dvořák
brankář
30
Ivan Ponomarev
brankář
97
Lukáš Chyna
brankář
12
Lukáš Mlejnek
obránce
18
Jan Spilka
obránce
84
Jiří Vlček
obránce
23
Tomáš Kadlec
obránce
29
Jan Merlíček
obránce
39
Drahoslav Pastor
obránce
50
Štěpán Slaný
obránce
66
Daniel Štěrba
obránce
90
Josef Hanzalík
obránce
#
Oldřich Jireček
útočník
15
Jakub Knespl
útočník
26
Jan Hřebřina
útočník
27
Jakub Karel
útočník
36
Radek Matějíček
útočník
37
Dominik Jansa
útočník
44
Petr Novotný
útočník
54
Daniel Kněžour
útočník
55
Jakub Jirsa
útočník
77
Radek Krajcigr
útočník
88
Jaromír Ekl
útočník
9
Marek Dzierža
útočník
Realizační tým
Lenka Bartošová
Hlavní trenér
Jiří Stožický
Asistent trenéra
Jaroslav Hochmut
Kondiční trenér
Daniel Obyt
Kondiční trenér