Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Starší žáci
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Starší žáci
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Starší žáci 2019/2020
Filtr zápasů
Starší žáci
Starší žáci
Starší žáci
Nadcházející zápasy
Nadcházející
6
Odehrané
62
Vše
68
březen 2020
1. FBC DDM Děčín IV
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 9:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Česká Lípa white
14.3.
sobota
1. FBC DDM Děčín IV
on-line
detail
DDM Dynamo Teplice
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 11:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
DDM Dynamo Teplice
14.3.
sobota
FBC Česká Lípa white
SK BIVOJ LITVÍNOV
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 12:20, SH TJ Jiskra Nový Bor
SK BIVOJ LITVÍNOV
14.3.
sobota
FBC Česká Lípa white