Přípravka

Sobota 2. listopad 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 1. kolo
Začátek
9:00
FBC Šluknovsko Česká Lípa FBC Česká Lípa blue
Sobota 2. listopad 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 2. kolo
Začátek
9:00
FBC Česká Lípa white FBC Liberec black
Sobota 2. listopad 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 3. kolo
Začátek
9:00
FBC Česká Lípa hearts FBC Liberec pink
FBC spouští i letos velké nábory chlapců a dívek!
12. září 2019více družstev

FBC spouští i letos velké nábory chlapců a dívek!

Kromě účasti mužského A týmu v Superlize dává klub FBC Česká Lípa velký důraz také na práci s mládeží. Pod dozorem kvalitních a školených trenérů se už v jeho mládežnických strukturách povedlo vychovat celou řadu výborných florbalistů, z nichž někteří okusili atmosféru nejvyšší české soutěže nebo české reprezentace. Českolipský klub tak i v letošní sezoně 2019/2020 otevírá svou náruč pro všechny chlapce a dívky, kteří si chtějí tento krásný sport vyzkoušet a zažít úžasné zážitky v přátelském prostředí.
Celý článek ›
Přípravka a Summer Classic 2019
24. červen 2019Přípravka

Přípravka a Summer Classic 2019

Vážení přátelé, slavný NHL Winter Classic si konečně našel svou letní obdobu, a to nikde jinde než v Provodíně ?! Stejně tak, jako ve zmíněné NHL se tedy i zde jedná o vytržení z takové té běžné zápasové nudy a toulání se po okoukaných halách ?. Jak již napovídám, znamená to, že i tuto sobotu v nedalekém Provodíně bylo o nevšední florbalovou podívanou náramně postaráno.
Celý článek ›
WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WARS!
16. květen 2019Přípravka

WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WARS!

Všichni jsme "byli " děti a asi všichni jsme četli Tolkiena a proto všichni víme, že život trpaslíků, hobbitů a jiných špuntů není vůbec jednoduchý. Jejich boj je totiž tvrdý a nástrahy okolí obrovské! Během víkendu jsme mohli v našem městě v rámci tradičních florbalových válek vidět slzičku, modřinku, bolístku, nudličku, škrábanec, ... ale na to všechno jsme zapomněli, protože ochránit trofeje tak, aby zůstaly v našem městě byla naše jediná společná myšlenka. Proto i dva poháry zůstaly doma nedotknuty cizími armádami, jako "dvě věže "! Budou MISTŘI florbalových válek v kategorii přípravka inspirovat na příští sezonu A tým k zisku alespoň nějaké trofeje ? Každopádně stojí za to, podívat se, jak to tohoto květnového, nezvykle chladného florbalového víkendu v kategorii půlčíků proběhlo.
Celý článek ›
Česká Lípa v květnu opět ožije florbalem
7. květen 2019více družstev

Česká Lípa v květnu opět ožije florbalem

V České Lípě se chystá velký festival florbalu! Už v sobotu totiž vypukne další ročník tradičních Florbalových válek. Hrát se bude v sedmi kategoriích – elévové, přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorostenci, mladší dívky a starší dívky. Do okresního města se o nadcházejícím víkendu sjede zhruba 90 týmů, což se rovná přibližně 650 mladým florbalistům.
Celý článek ›
Přípravka a špuntí superfinále
10. duben 2019Přípravka

Přípravka a špuntí superfinále

Jak vypadal poslední hrací víkend florbalových svišťů? Popsal bych - seskupit síly v nabitém programu posledních týdnů a ještě v sobotu přebrodit poslední brod. V tomto případě se jednalo o Brod Železný, ale v žádném případě ne natolik, abychom jím neprorazili pro opět tolik vytoužené lízátko, nebo Happy Meal . A aby toho nebylo málo, tak druhá partička si to v neděli vzala nejprve vláčkem a potom stečí do kopce hornopolického na jehož vrcholu stojí škola prastará (viď Daline?), o to však kouzelnější svým umístěním v pohádkové pustině na hranicích města Žandov a Horní Police. Cestou z nádraží jsme tedy okusili i trochu čistého vzduchu při pochodu přírodou.
Celý článek ›

Rozpis tréninků

pondělí16:00 - 17:30Zš Slovanka
čtvrtek15:00 - 16:30SH Lokomotiva

Naši trenéři

Urban Ondřej Hlavní trenér
Kopecký Petr Hlavní trenér
Gabriel Oldřich Hlavní trenér
Vaněk Jan Hlavní trenér
Bartošová Lenka Asistent trenéra
Fischerová Barbora Asistent trenéra