Přípravka

Sobota 30. listopad 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 9. kolo
6:4
0:0, 0:0, 0:0
FBC Česká Lípa blue FBC Panthers Liberec ORANGE
Sobota 14. prosinec 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 14. kolo
Začátek
8:30
FBC Česká Lípa white FBC Liberec black
Sobota 14. prosinec 2019
Liberecká liga přípravek - Skupina A, 15. kolo
Začátek
8:30
FBC Liberec white FBC Česká Lípa hearts
Hearts ukázali florbalové srdce
5. listopad 2019Přípravka

Hearts ukázali florbalové srdce

Všechna čtyři mužstva – v tomto případě by možná byl přiléhavější termín „dětstva“ – mají za sebou ostrou premiéru soutěžního ročníku 2019/20. Na domácím turnaji konaném v městské velké sportovní hale nastoupily čtyři týmy přípravky FBC pod názvy White, Blue, Hearts a FBC Šluknovsko. Tato reportáž z odehraných utkání je zaměřena na souboje a výkony nejmladších florbalistů FBC hrajících pod názvem Hearts.
Celý článek ›
Recept na pardubický bronzovo-bramborový perník
17. září 2019Přípravka

Recept na pardubický bronzovo-bramborový perník

Vezměte 15 šikovných dětí ve věku 6 - 8 let, obalte je v modrobílém dresíčku, přihoďte k nim nějaké florbalky, jeden bílý děrovaný míček a přesně po třech kusech je posílejte zhruba v minutovém intervalu na hřiště. Tam se společně s dalšími dětmi pořádně zpotí do červena, promíchají, obouchají a posekají florbalkami, až dokud se na časomíře neukáže přesně 00:00. To provádějte celkem pětkrát s různými dalšími týmy, abyste nakonec zjistili, jaký perník vám z toho vypadne. Letos se nám povedl bronzový a bramborový a upřímně musím říct, že chutnal opravdu skvěle.
Celý článek ›
FBC spouští i letos velké nábory chlapců a dívek!
12. září 2019více družstev

FBC spouští i letos velké nábory chlapců a dívek!

Kromě účasti mužského A týmu v Superlize dává klub FBC Česká Lípa velký důraz také na práci s mládeží. Pod dozorem kvalitních a školených trenérů se už v jeho mládežnických strukturách povedlo vychovat celou řadu výborných florbalistů, z nichž někteří okusili atmosféru nejvyšší české soutěže nebo české reprezentace. Českolipský klub tak i v letošní sezoně 2019/2020 otevírá svou náruč pro všechny chlapce a dívky, kteří si chtějí tento krásný sport vyzkoušet a zažít úžasné zážitky v přátelském prostředí.
Celý článek ›
Přípravka a Summer Classic 2019
24. červen 2019Přípravka

Přípravka a Summer Classic 2019

Vážení přátelé, slavný NHL Winter Classic si konečně našel svou letní obdobu, a to nikde jinde než v Provodíně ?! Stejně tak, jako ve zmíněné NHL se tedy i zde jedná o vytržení z takové té běžné zápasové nudy a toulání se po okoukaných halách ?. Jak již napovídám, znamená to, že i tuto sobotu v nedalekém Provodíně bylo o nevšední florbalovou podívanou náramně postaráno.
Celý článek ›
WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WARS!
16. květen 2019Přípravka

WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WARS!

Všichni jsme "byli " děti a asi všichni jsme četli Tolkiena a proto všichni víme, že život trpaslíků, hobbitů a jiných špuntů není vůbec jednoduchý. Jejich boj je totiž tvrdý a nástrahy okolí obrovské! Během víkendu jsme mohli v našem městě v rámci tradičních florbalových válek vidět slzičku, modřinku, bolístku, nudličku, škrábanec, ... ale na to všechno jsme zapomněli, protože ochránit trofeje tak, aby zůstaly v našem městě byla naše jediná společná myšlenka. Proto i dva poháry zůstaly doma nedotknuty cizími armádami, jako "dvě věže "! Budou MISTŘI florbalových válek v kategorii přípravka inspirovat na příští sezonu A tým k zisku alespoň nějaké trofeje ? Každopádně stojí za to, podívat se, jak to tohoto květnového, nezvykle chladného florbalového víkendu v kategorii půlčíků proběhlo.
Celý článek ›

Liberecká liga přípravek - Skupina A

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FBC Lomnice9:
2FBC Česká Lípa white9:
3FBC Liberec grey9:
4FBC Česká Lípa blue9:
5FBC Šluknovsko Česká Lípa9:
6FBC Česká Lípa hearts9:
7FBC Liberec black9:
8TJ Sokol Koberovy - Kobry9:
9FBC Liberec pink9:
10FBC Panthers Liberec BLACK9:
11FBC Liberec white9:
12FBC Panthers Liberec ORANGE9:
13TJ Turnov9:
14SCC SEMILY - Tygříci9:
15SCC SEMILY - Lvíčata9:
16TJ Sokol Koberovy - Klokani9:

Rozpis tréninků

pondělí16:00 - 17:30Zš Slovanka
čtvrtek15:00 - 16:30SH Lokomotiva

Naši trenéři

Urban Ondřej Hlavní trenér
Kopecký Petr Hlavní trenér
Gabriel Oldřich Hlavní trenér
Vaněk Jan Hlavní trenér
Bartošová Lenka Asistent trenéra
Fischerová Barbora Asistent trenéra