2.liga žen - skupina 2 - skupina A, 5. kolo
14:00
Florbal Ústí B FBC Česká Lípa
FBC spouští i letos velké nábory chlapců a dívek!
12. září 2019více družstev

Kromě účasti mužského A týmu v Superlize dává klub FBC Česká Lípa velký důraz také na práci s mládeží. Pod dozorem kvalitních a školených trenérů se už v jeho mládežnických strukturách povedlo vychovat celou řadu výborných florbalistů, z nichž někteří okusili atmosféru nejvyšší české soutěže nebo české reprezentace. Českolipský klub tak i v letošní sezoně 2019/2020 otevírá svou náruč pro všechny chlapce a dívky, kteří si chtějí tento krásný sport vyzkoušet a zažít úžasné zážitky v přátelském prostředí.
Celý článek ›
Juniorky odehrály turnaj v Ústí nad Labem
11. říjen 2018Juniorky

V prvním utkání proti Lovosicím si holky nepohlídaly vstup do úvodní třetiny a soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Naštěstí se českolipská děvčata z této sprchy sebrala a do konce utkání měl soupeř co dělat, aby si náskok udržel. Česká Lípa stále dotahovala až do posledních minut. I když navíc hrála v posledních minutách power-play, soupeři se i přes velký tlak podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a skóre zůstalo v poměru 6:5 pro Lovosice. Jak řekl trenér Lovosic: „Ještě 5 minut, odcházelo by se s brekem“.