Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Dorostenky
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Dorostenky
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Dorostenky 2019/2020
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
5
Odehrané
19
Vše
24
říjen 2019
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
Neděle 6. října 2019, 10:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
BK REAL ROUDNICE n/L
0
:
5
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
reportáž
TJ Turnov
1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
Neděle 6. října 2019, 13:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa
1
:
11
TJ Turnov
on-line
statistiky
detail
Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo
Sobota 19. října 2019, 10:00, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov
12
:
4
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo
Sobota 19. října 2019, 12:00, Městská SH Chomutov
FBC Česká Lípa
3
:
4
Florbal Ústí
on-line
statistiky
detail
listopad 2019
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 6. kolo
Sobota 2. listopadu 2019, 10:30, SH SOUŠ ROUDNICE
SK BIVOJKY LITVÍNOV
2
:
7
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 6. kolo
Sobota 2. listopadu 2019, 11:45, SH SOUŠ ROUDNICE
FBC Česká Lípa
7
:
1
FBK Wings Most
on-line
statistiky
detail
TJ Turnov
1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo
Sobota 16. listopadu 2019, 9:00, SH Česká Lípa
TJ Turnov
3
:
2
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo
Sobota 16. listopadu 2019, 12:30, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
1
:
3
FBC Liberec
on-line
statistiky
detail
reportáž
Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 10. kolo
Sobota 30. listopadu 2019, 15:30, SH Kadaň
FBC Česká Lípa
0
:
5
Florbal Chomutov
on-line
statistiky
detail
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 10. kolo
Sobota 30. listopadu 2019, 17:30, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
3
:
3
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
prosinec 2019
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
Sobota 21. prosince 2019, 10:30, SH SOUŠ ROUDNICE
FBC Česká Lípa
5
:
1
SK BIVOJKY LITVÍNOV
on-line
statistiky
detail
Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
Sobota 21. prosince 2019, 13:30, SH SOUŠ ROUDNICE
Florbal Ústí
1
:
3
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
leden 2020
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 14. kolo
Sobota 4. ledna 2020, 16:30, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
0
:
2
FBC DDM Kati Kadaň
on-line
statistiky
detail
TJ Turnov
1. liga dorostenek - skupina 2, 16. kolo
Neděle 19. ledna 2020, 9:00, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa
5
:
4
TJ Turnov
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 16. kolo
Neděle 19. ledna 2020, 11:30, SH TJ Turnov
FBC Liberec
3
:
3
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
reportáž
únor 2020
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
Sobota 1. února 2020, 10:30, SH SOUŠ ROUDNICE
FBC Česká Lípa
4
:
4
SK BIVOJKY LITVÍNOV
on-line
statistiky
detail
FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
Sobota 1. února 2020, 11:45, SH SOUŠ ROUDNICE
FBK Wings Most
0
:
5
kontumováno
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
Sobota 15. února 2020, 9:00, Městská SH Chomutov
FBC Česká Lípa
3
:
2
BK REAL ROUDNICE n/L
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
Sobota 15. února 2020, 12:00, Městská SH Chomutov
FBC DDM Kati Kadaň
0
:
5
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
reportáž
březen 2020
Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 14. kolo
Pátek 13. března 2020, 18:00, SH Česká Lípa
Florbal Chomutov
13.3.
pátek
FBC Česká Lípa
on-line
detail
Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
Sobota 21. března 2020, 9:00, SH Česká Lípa
Florbal Ústí
21.3.
sobota
FBC Česká Lípa
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
Sobota 21. března 2020, 12:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
21.3.
sobota
FBC Liberec
duben 2020
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo
Sobota 4. dubna 2020, 12:00, Gymnázium Ústí n./L.
BK REAL ROUDNICE n/L
4.4.
sobota
FBC Česká Lípa
FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo
Sobota 4. dubna 2020, 14:00, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa
4.4.
sobota
FBK Wings Most