Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Muži A
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Muži A
Soupiska
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Český Florbal
Daniel Obyt
Družstvo
Muži A
Pozice
Hlavní trenér
Věk
37 let
Narozen
7. 1. 1987
Soupiska týmu (2020/2021)
1
Jan Dvořák
57
Vojtěch Jirka
97
Lukáš Chyna
12
Lukáš Mlejnek
18
Jan Spilka
23
Tomáš Kadlec
39
Drahoslav Pastor
50
Štěpán Slaný
66
Daniel Štěrba
84
Jiří Vlček
#
Oldřich Jireček
26
Jan Hřebřina
27
Jakub Karel
36
Radek Matějíček
55
Jakub Jirsa
77
Radek Krajcigr
88
Jaromír Ekl
9
Marek Dzierža
Realizační tým
David Derka
Hlavní trenér
Daniel Obyt
Hlavní trenér
Petr Kopta
Asistent trenéra
Jaroslav Hochmut
Kondiční trenér