Veteráni

září 2020

Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2 , 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 12:20, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
FBC Česká Lípa
6:14
Florbalová akademie MB
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2 , 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 14:40, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
DDM Stod - Pohodový 100D
7:7
FBC Česká Lípa

říjen 2020

ASK Lovosice - LFP
Liga veteránů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 9:20, SH Česká Lípa
ASK Lovosice - LFP
6:5
FBC Česká Lípa
FORZA Tatran
Liga veteránů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 13:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
5:8
FORZA Tatran

listopad 2020

FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Kadaň
FBC DDM Kati Legends Kadaň
14.11.
FBC Česká Lípa
Florbal Ústí
Liga veteránů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Kadaň
FBC Česká Lípa
14.11.
Florbal Ústí
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 28. listopad 2020, Unihoc Aréna Praha
DDM Stod - Pohodový 100D
28.11.
FBC Česká Lípa
Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 28. listopad 2020, Unihoc Aréna Praha
FBC Česká Lípa
28.11.
Florbalová akademie MB

prosinec 2020

FORZA Tatran
Liga veteránů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH Chemik Lovosice
FORZA Tatran
12.12.
FBC Česká Lípa
ASK Lovosice - LFP
Liga veteránů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH Chemik Lovosice
FBC Česká Lípa
12.12.
ASK Lovosice - LFP

leden 2021

FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2 , 13. kolo
Sobota 16. leden 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC DDM Kati Legends Kadaň
16.1.
FBC Česká Lípa
Florbal Ústí
Liga veteránů - skupina 2 , 13. kolo
Sobota 16. leden 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC Česká Lípa
16.1.
Florbal Ústí

únor 2021

FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Liga veteránů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 6. únor 2021, SH Kadaň
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
6.2.
FBC Česká Lípa
Litolica Lisboa 99
Liga veteránů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 6. únor 2021, SH Kadaň
FBC Česká Lípa
6.2.
Litolica Lisboa 99
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2 , 17. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH města Benátky nad Jizerou
FBC Česká Lípa
21.2.
DDM Stod - Pohodový 100D
Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2 , 17. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH města Benátky nad Jizerou
Florbalová akademie MB
21.2.
FBC Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Liga veteránů - skupina 2 , 5. kolo
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Česká Lípa
28.2.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Litolica Lisboa 99
Liga veteránů - skupina 2 , 5. kolo
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
Litolica Lisboa 99
28.2.
FBC Česká Lípa

březen 2021

Litolica Lisboa 99
Liga veteránů - skupina 2 , 19. kolo
Neděle 14. březen 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
14.3.
Litolica Lisboa 99
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
Liga veteránů - skupina 2 , 19. kolo
Neděle 14. březen 2021, SH Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
14.3.
FBC Česká Lípa
FORZA Tatran
Liga veteránů - skupina 2 , 21. kolo
Neděle 28. březen 2021, SH Chemik Lovosice
FORZA Tatran
28.3.
FBC Česká Lípa
ASK Lovosice - LFP
Liga veteránů - skupina 2 , 21. kolo
Neděle 28. březen 2021, SH Chemik Lovosice
FBC Česká Lípa
28.3.
ASK Lovosice - LFP

duben 2021

FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2 , 23. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
10.4.
FBC DDM Kati Legends Kadaň
Florbal Ústí
Liga veteránů - skupina 2 , 23. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH Česká Lípa
Florbal Ústí
10.4.
FBC Česká Lípa