FBC Medvědi Severu Česká

září 2020

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 9:10, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
27.9.
FBC DDM Kati Legends Kadaň
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 11:30, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
27.9.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa

říjen 2020

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, SH Česká Lípa
Litolica Lisboa 99
10.10.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, SH Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
10.10.
ASK Lovosice - LFP
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 3. kolo
Sobota 31. říjen 2020, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Česká Lípa
31.10.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 3. kolo
Sobota 31. říjen 2020, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
31.10.
Florbalová akademie MB

listopad 2020

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 4. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Kadaň
Litolica Lisboa 99
14.11.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 4. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Kadaň
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
14.11.
FBC DDM Kati Legends Kadaň
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 5. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH města Benátky nad Jizerou
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
28.11.
FORZA Tatran
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 5. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH města Benátky nad Jizerou
ASK Lovosice - LFP
28.11.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa

prosinec 2020

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 6. kolo
Sobota 12. prosinec 2020
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
12.12.
DDM Stod - Pohodový 100D
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 6. kolo
Sobota 12. prosinec 2020
Florbalová akademie MB
12.12.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa

leden 2021

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 7. kolo
Sobota 16. leden 2021, Unihoc Aréna Praha
FORZA Tatran
16.1.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 7. kolo
Sobota 16. leden 2021, Unihoc Aréna Praha
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
16.1.
ASK Lovosice - LFP

únor 2021

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 8. kolo
Sobota 6. únor 2021, SH Kadaň
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
6.2.
FBC Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 8. kolo
Sobota 6. únor 2021, SH Kadaň
Florbal Ústí
6.2.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 9. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH města Benátky nad Jizerou
DDM Stod - Pohodový 100D
21.2.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 9. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH města Benátky nad Jizerou
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
21.2.
Litolica Lisboa 99

březen 2021

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 10. kolo
Neděle 14. březen 2021, SH Česká Lípa
FORZA Tatran
14.3.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 10. kolo
Neděle 14. březen 2021, SH Česká Lípa
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
14.3.
FBC Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 11. kolo
Sobota 27. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
27.3.
Florbal Ústí
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 11. kolo
Sobota 27. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC DDM Kati Legends Kadaň
27.3.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa

duben 2021

LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 12. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH města Benátky nad Jizerou
DDM Stod - Pohodový 100D
10.4.
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
LIGA VETERÁNŮ - SKUPINA 2 – SKUPINA A, 12. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH města Benátky nad Jizerou
FBC Medvědi Severu Česká Lípa
10.4.
Florbalová akademie MB