Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Junioři
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Junioři
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Junioři 2020/2021
Filtr zápasů
Nadcházející zápasy
Nadcházející
16
Odehrané
4
Vše
20
listopad 2020
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Neděle 1. listopadu 2020, 10:30, SH Česká Lípa
TJ Turnov
1.11.
neděle
FBC Česká Lípa
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Neděle 1. listopadu 2020, 15:00, SH Česká Lípa
FBC Liberec B
1.11.
neděle
FBC Česká Lípa
SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Sobota 14. listopadu 2020, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa
14.11.
sobota
SC Podještědí Č. Dub
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Sobota 14. listopadu 2020, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa
14.11.
sobota
SCC SEMILY
prosinec 2020
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Neděle 13. prosince 2020, SC Semily
FBC Česká Lípa
13.12.
neděle
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Neděle 13. prosince 2020, SC Semily
FLORBAL JABLONEC
13.12.
neděle
FBC Česká Lípa
leden 2021
FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 17. ledna 2021, SH Tanvald
FBC Česká Lípa
17.1.
neděle
FLORBAL JABLONEC
SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 17. ledna 2021, SH Tanvald
SC Podještědí Č. Dub
17.1.
neděle
FBC Česká Lípa
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 31. ledna 2021, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa
31.1.
neděle
FBC Liberec B
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 31. ledna 2021, Hala míčových sportů Liberec
SCC SEMILY
31.1.
neděle
FBC Česká Lípa
únor 2021
FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. února 2021, SC Semily
FLORBAL JABLONEC
20.2.
sobota
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. února 2021, SC Semily
FBC Česká Lípa
20.2.
sobota
TJ Turnov
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 28. února 2021, SH TJ Turnov
FBC Liberec B
28.2.
neděle
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 28. února 2021, SH TJ Turnov
TJ Turnov
28.2.
neděle
FBC Česká Lípa
březen 2021
SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. března 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.3.
sobota
SC Podještědí Č. Dub
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. března 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.3.
sobota
SCC SEMILY