Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Přípravka
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Přípravka
Soupiska
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Oldřich Gabriel
Družstvo
Přípravka
Pozice
Hlavní trenér
Věk
43 let
Narozen
11. 10. 1980
Zobrazit profil ve FIS
Soupiska týmu (2020/2021)
22
Miroslav Müller
obránce
#
Jaroslav Švarc
hráč
12
Filip Brožek
hráč
12
Bohdan Drahan
hráč
16
Jan Merenus
hráč
20
Ondřej Čapek
hráč
23
Ondřej Karhánek
hráč
27
Matěj Jahoda
hráč
5
Daniel Boleslav
hráč
Realizační tým
Petr Kopecký
Hlavní trenér
Oldřich Gabriel
Hlavní trenér
Martin Karhánek
Hlavní trenér
Jan Merenus
Hlavní trenér
Ondřej Urban
Hlavní trenér