Přípravka

říjen 2020

Liberecká liga přípravek , 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
25.10.
TJ Sokol Koberovy - Klokani
Liberecká liga přípravek , 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, SH Česká Lípa
SCC SEMILY - Lvíčata
25.10.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, SH Česká Lípa
FBC Liberec blue
25.10.
FBC Česká Lípa blue

listopad 2020

Liberecká liga přípravek , 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
7.11.
FBC Panthers Liberec BLACK
Liberecká liga přípravek , 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
TJ Sokol Koberovy - Kobry
7.11.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
7.11.
SCC SEMILY - Tygříci
Liberecká liga přípravek , 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
29.11.
TJ Sokol Koberovy - Klokani
Liberecká liga přípravek , 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SC Semily
SCC SEMILY - Tygříci
29.11.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SC Semily
TJ Turnov black
29.11.
FBC Česká Lípa blue

prosinec 2020

Liberecká liga přípravek , 12. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
5.12.
FBC Lomnice
Liberecká liga přípravek , 12. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
5.12.
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga přípravek , 12. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec white
5.12.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 14. kolo
Neděle 20. prosinec 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
20.12.
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga přípravek , 14. kolo
Neděle 20. prosinec 2020, SH Česká Lípa
TJ Turnov green
20.12.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 14. kolo
Neděle 20. prosinec 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
20.12.
FBC Liberec black

leden 2021

Liberecká liga přípravek , 17. kolo
Neděle 17. leden 2021, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
17.1.
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga přípravek , 17. kolo
Neděle 17. leden 2021, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
17.1.
TJ Sokol Koberovy - Kobry
Liberecká liga přípravek , 17. kolo
Neděle 17. leden 2021, SC Železný Brod
FBC Liberec blue
17.1.
FBC Česká Lípa blue

březen 2021

Liberecká liga přípravek , 22. kolo
Sobota 6. březen 2021, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
6.3.
SCC SEMILY - Lvíčata
Liberecká liga přípravek , 22. kolo
Sobota 6. březen 2021, SC Semily
FBC Liberec blue
6.3.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 22. kolo
Sobota 6. březen 2021, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
6.3.
FBC Lomnice
Liberecká liga přípravek , 27. kolo
Sobota 20. březen 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Panthers Liberec BLACK
20.3.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 27. kolo
Sobota 20. březen 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
SCC SEMILY - Lvíčata
20.3.
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 27. kolo
Sobota 20. březen 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
20.3.
FBC Liberec black

duben 2021

Liberecká liga přípravek , 29. kolo
Sobota 24. duben 2021, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
24.4.
FBC Panthers Liberec BLACK
Liberecká liga přípravek , 29. kolo
Sobota 24. duben 2021, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
24.4.
TJ Sokol Koberovy - Klokani
Liberecká liga přípravek , 29. kolo
Sobota 24. duben 2021, SC Železný Brod
FBC Lomnice
24.4.
FBC Česká Lípa blue