Ženy

září 2020

FBC Kutná Hora
1.liga žen - skupina západ, 1. kolo
Sobota 12. září 2020, 20:00, SH Kutná Hora Klimeška
FBC Kutná Hora
6:1
FBC Česká Lípa
TEXAS LONGHORNS
1.liga žen - skupina západ, 2. kolo
Neděle 13. září 2020, 18:00, SH Chýně
TEXAS LONGHORNS
5:2
FBC Česká Lípa
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
1.liga žen - skupina západ, 3. kolo
Sobota 26. září 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
3:6
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
Banes Florbal Soběslav
1.liga žen - skupina západ, 4. kolo
Neděle 27. září 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
3:9
Banes Florbal Soběslav

říjen 2020

BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 5. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 16:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
9:8
BLACK ANGELS
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 6. kolo
Neděle 11. říjen 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
7:9
TJ Sokol Nové Strašecí
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 7. kolo
Sobota 24. říjen 2020, 18:00, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers Nehvizdy
24.10.
FBC Česká Lípa
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 8. kolo
Neděle 25. říjen 2020, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha UNYP
25.10.
FBC Česká Lípa

listopad 2020

Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, SH Krupka
Florbal Ústí
7.11.
FBC Česká Lípa
TJ Sokol Královské Vinohrady
1.liga žen - skupina západ, 10. kolo
Sobota 14. listopad 2020, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady
14.11.
FBC Česká Lípa
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
1.liga žen - skupina západ, 11. kolo
Neděle 15. listopad 2020, Slavia VŠ Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
15.11.
FBC Česká Lípa
Crazy girls FBC Liberec
1.liga žen - skupina západ, 12. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Crazy girls FBC Liberec
28.11.
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
1.liga žen - skupina západ, 13. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH TJ Turnov
TJ Turnov
29.11.
FBC Česká Lípa

prosinec 2020

Florbal Chomutov
1.liga žen - skupina západ, 14. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Česká Lípa
12.12.
Florbal Chomutov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1.liga žen - skupina západ, 15. kolo
Neděle 13. prosinec 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.12.
SK BIVOJKY LITVÍNOV

leden 2021

FBC Kutná Hora
1.liga žen - skupina západ, 16. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
16.1.
FBC Kutná Hora
TEXAS LONGHORNS
1.liga žen - skupina západ, 17. kolo
Neděle 17. leden 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
17.1.
TEXAS LONGHORNS
Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 18. kolo
Sobota 23. leden 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
23.1.
Florbal Ústí

únor 2021

Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 19. kolo
Sobota 13. únor 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.2.
Prague Tigers Nehvizdy
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 20. kolo
Neděle 14. únor 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
14.2.
ACEMA Sparta Praha UNYP
BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 21. kolo
Sobota 27. únor 2021, SH Čakovice
BLACK ANGELS
27.2.
FBC Česká Lípa
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 22. kolo
Neděle 28. únor 2021, SH Stochov
TJ Sokol Nové Strašecí
28.2.
FBC Česká Lípa