Starší žákyně

říjen 2020

FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, 13:30, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
25.10.
FBC Liberec
FBK Wings Most
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, 15:30, SH Česká Lípa
FBK Wings Most
25.10.
FBC Česká Lípa blue
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Neděle 25. říjen 2020, 16:10, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
25.10.
SK Dubí

listopad 2020

FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 9:10, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
7.11.
FBC Liberec
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 10:00, SH Kadaň
Florbal Ústí
7.11.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 11:30, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň - Black
7.11.
FBC Česká Lípa blue
Florbal Chomutov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 6. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
FBC Česká Lípa blue
21.11.
Florbal Chomutov
SK Štětí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 6. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
SK Štětí
21.11.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - white
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 6. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
FBC DDM Kati Kadaň - white
21.11.
FBC Česká Lípa blue

leden 2021

Florbal Chomutov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 9. leden 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
FBC Česká Lípa blue
9.1.
Florbal Chomutov
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 9. leden 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
SK Dubí
9.1.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 9. leden 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
FBC DDM Kati Kadaň - Black
9.1.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 13. kolo
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
FBC Česká Lípa blue
24.1.
FBC DDM Kati Kadaň - Black
FBC DDM Kati Kadaň - white
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 13. kolo
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
FBC DDM Kati Kadaň - white
24.1.
FBC Česká Lípa blue
DDM Dynamo Teplice
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 13. kolo
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
FBC Česká Lípa blue
24.1.
DDM Dynamo Teplice
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
31.1.
SK Dubí
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
Florbal Ústí
31.1.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 9. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
TJ Turnov
31.1.
FBC Česká Lípa blue

březen 2021

SK Štětí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 18. kolo
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
13.3.
SK Štětí
FBK Wings Most
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 18. kolo
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
FBK Wings Most
13.3.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 18. kolo
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
13.3.
TJ Turnov
FBC DDM Kati Kadaň - white
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 20. kolo
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
27.3.
FBC DDM Kati Kadaň - white
DDM Dynamo Teplice
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 20. kolo
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
FBC Česká Lípa blue
27.3.
DDM Dynamo Teplice
TJ Turnov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 20. kolo
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
TJ Turnov
27.3.
FBC Česká Lípa blue