Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Mladší žákyně
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Mladší žákyně
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Mladší žákyně 2020/2021
říjen 2020
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. října 2020, 13:40, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
18.10.
neděle
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. října 2020, 14:20, SH TJ Turnov
FBC Liberec
18.10.
neděle
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. října 2020, 15:40, SH TJ Turnov
TJ Turnov
18.10.
neděle
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. října 2020, 9:40, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
31.10.
sobota
FBK Wings Most
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. října 2020, 10:20, SH Kadaň
Mocní Tuleni Podbořany
31.10.
sobota
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. října 2020, 11:40, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
31.10.
sobota
FBC Česká Lípa blue
listopad 2020
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopadu 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
15.11.
neděle
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopadu 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
15.11.
neděle
FBC Liberec
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopadu 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
15.11.
neděle
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopadu 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
29.11.
neděle
FBC DDM Kati Kadaň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopadu 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
29.11.
neděle
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopadu 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Liberec
29.11.
neděle
FBC Česká Lípa blue
prosinec 2020
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosince 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12.12.
sobota
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosince 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12.12.
sobota
Mocní Tuleni Podbořany
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosince 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBK Wings Most
12.12.
sobota
FBC Česká Lípa blue
leden 2021
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. ledna 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
TJ Turnov
16.1.
sobota
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. ledna 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
16.1.
sobota
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. ledna 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
16.1.
sobota
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. ledna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
31.1.
neděle
FBK Wings Most
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. ledna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
31.1.
neděle
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. ledna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
31.1.
neděle
TJ Turnov
březen 2021
Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
7.3.
neděle
Florbal Chomutov
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
7.3.
neděle
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Liberec
7.3.
neděle
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBK Wings Most
21.3.
neděle
FBC Česká Lípa blue
Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
Florbal Chomutov
21.3.
neděle
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. března 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
21.3.
neděle
FBC DDM Kati Kadaň
duben 2021
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. dubna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
17.4.
sobota
TJ Turnov
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. dubna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBK Wings Most
17.4.
sobota
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. dubna 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
17.4.
sobota
FBC Liberec