Mladší žákyně

říjen 2020

FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 13:40, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
18.10.
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 14:20, SH TJ Turnov
FBC Liberec
18.10.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 15:40, SH TJ Turnov
TJ Turnov
18.10.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. říjen 2020, 9:40, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
31.10.
FBK Wings Most
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. říjen 2020, 10:20, SH Kadaň
Mocní Tuleni Podbořany
31.10.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 4. kolo
Sobota 31. říjen 2020, 11:40, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
31.10.
FBC Česká Lípa blue

listopad 2020

SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopad 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
15.11.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopad 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
15.11.
FBC Liberec
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Neděle 15. listopad 2020, Lokomotiva Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
15.11.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
29.11.
FBC DDM Kati Kadaň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
29.11.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 8. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Liberec
29.11.
FBC Česká Lípa blue

prosinec 2020

SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12.12.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Mocní Tuleni Podbořany
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12.12.
Mocní Tuleni Podbořany
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 10. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, Hala GSOŠ Podbořany
FBK Wings Most
12.12.
FBC Česká Lípa blue

leden 2021

TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
TJ Turnov
16.1.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
16.1.
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
16.1.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. leden 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
31.1.
FBK Wings Most
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. leden 2021, Lokomotiva Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
31.1.
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 13. kolo
Neděle 31. leden 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
31.1.
TJ Turnov

březen 2021

Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
7.3.
Florbal Chomutov
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
7.3.
FBK Wings Most
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 15. kolo
Neděle 7. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Liberec
7.3.
FBC Česká Lípa blue
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBK Wings Most
21.3.
FBC Česká Lípa blue
Florbal Chomutov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
Florbal Chomutov
21.3.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň
Liga mladších žákyň - skupina 2, 18. kolo
Neděle 21. březen 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa blue
21.3.
FBC DDM Kati Kadaň

duben 2021

TJ Turnov
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. duben 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
17.4.
TJ Turnov
FBK Wings Most
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. duben 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBK Wings Most
17.4.
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec
Liga mladších žákyň - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. duben 2021, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
17.4.
FBC Liberec