FBC Šluknovsko

říjen 2021

FBC Česká Lípa B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 9. října 2021, 10:30, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa B
10:5
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
FBC Bílí bagři Liberec C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 9. října 2021, 14:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
12:7
FBC Bílí bagři Liberec C
SC Podještědí Český Dub
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 23. října 2021, 14:00, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
13:10
SC Podještědí Český Dub
FBC Lomnice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 23. října 2021, 19:00, SH Česká Lípa
FBC Lomnice
12:4
FBC Šluknovsko Česká Lípa C

listopad 2021

USK Slavia Liberec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
4:8
USK Slavia Liberec
TJ Turnov B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 12:30, Hala míčových sportů Liberec
TJ Turnov B
7:9
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
FBC Česká Lípa B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 9:00, SH Varnsdorf Regia
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
7:9
FBC Česká Lípa B
FBC Panthers Liberec B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 12:00, SH Varnsdorf Regia
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
7:2
FBC Panthers Liberec B
FBC Bílí bagři Liberec C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 15:00, SH Varnsdorf Regia
FBC Bílí bagři Liberec C
3:14
FBC Šluknovsko Česká Lípa C

prosinec 2021

SC Podještědí Český Dub
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 9:00, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
SC Podještědí Český Dub
15:8
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
FBC Lomnice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 14:00, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
8:10
FBC Lomnice

leden 2022

USK Slavia Liberec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 10:30, SH Česká Lípa
USK Slavia Liberec
22.1.
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
TJ Turnov B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 12:20, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
22.1.
TJ Turnov B

únor 2022

FBC Česká Lípa B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 13. kolo
Sobota 5. února 2022, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
5.2.
FBC Česká Lípa B
FBC Panthers Liberec B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 13. kolo
Sobota 5. února 2022, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec B
5.2.
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
FBC Lomnice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 26. února 2022, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Lomnice
26.2.
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
SC Podještědí Český Dub
Regionální liga mužů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 26. února 2022, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
26.2.
SC Podještědí Český Dub

březen 2022

TJ Turnov B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 17. kolo
Neděle 13. března 2022, SH TJ Turnov
TJ Turnov B
13.3.
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
USK Slavia Liberec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 17. kolo
Neděle 13. března 2022, SH TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
13.3.
USK Slavia Liberec

duben 2022

FBC Bílí bagři Liberec C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 19. kolo
Sobota 2. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa C
2.4.
FBC Bílí bagři Liberec C
FBC Panthers Liberec B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 19. kolo
Sobota 2. dubna 2022, SH Česká Lípa
FBC Panthers Liberec B
2.4.
FBC Šluknovsko Česká Lípa C