Muži A

24.10.
sobota
FbŠ Bohemians
Superliga florbalu, 8. kolo
24.10.2020 19:00 | TJ Sokol Vinohrady

Muži B

24.10.
sobota
USK Slavia Liberec
Regionální liga mužů , 3. kolo
24.10.2020 10:20 | SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
24.10.
sobota
FBC Lomnice
Regionální liga mužů , 3. kolo
24.10.2020 14:00 | SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

Muži D

24.10.
sobota
SC Podještědí Č. Dub B
Liberecká liga mužů, 4. kolo
24.10.2020 09:00 | SH Český Dub
24.10.
sobota
Vlci SFbK Frýdlant
Liberecká liga mužů, 4. kolo
24.10.2020 12:40 | SH Český Dub

Dorostenci A

24.10.
sobota
FbC Hradec Králové
1.liga dorostenců - koš A, 3. kolo
24.10.2020 13:00 | Hala míčových sportů Liberec
24.10.
sobota
FBC Dobruška
1.liga dorostenců - koš A, 3. kolo
24.10.2020 16:00 | Hala míčových sportů Liberec

Dorostenci - RMB

24.10.
sobota
SCC SEMILY - Lomnice
2.liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
24.10.2020 10:30 | SH SportLife centrum Rumburk
24.10.
sobota
FBC Liberec B
2.liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
24.10.2020 15:00 | SH SportLife centrum Rumburk

Mladší žáci - RMB

25.10.
neděle
TJ Stadion Nový Bor
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
25.10.2020 09:40 | MSH Jablonec n. N.
25.10.
neděle
FBC Lomnice
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
25.10.2020 10:20 | MSH Jablonec n. N.
25.10.
neděle
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
25.10.2020 11:40 | MSH Jablonec n. N.

Mladší žáci - Mimoň

25.10.
neděle
TJ Turnov
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
25.10.2020 09:40 | MSH Jablonec n. N.
25.10.
neděle
FLORBAL JABLONEC Yellow
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
25.10.2020 11:00 | MSH Jablonec n. N.
25.10.
neděle
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liberecký přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
25.10.2020 12:20 | MSH Jablonec n. N.

Přípravka

25.10.
neděle
TJ Sokol Koberovy - Klokani
Liberecká liga přípravek , 1. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 1. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
Liberecká liga přípravek , 1. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa
25.10.
neděle
SCC SEMILY - Tygříci
Liberecká liga přípravek , 2. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa white
Liberecká liga přípravek , 2. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa
FBC Liberec white
Liberecká liga přípravek , 2. kolo
25.10.2020 | SH Česká Lípa

Ženy

24.10.
sobota
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 7. kolo
24.10.2020 18:00 | SH ZŠ Nehvizdy
25.10.
neděle
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 8. kolo
25.10.2020 | X3M Arena Barrandov

Starší žákyně

25.10.
neděle
FBC Liberec
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
25.10.2020 13:30 | SH Česká Lípa
25.10.
neděle
FBK Wings Most
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
25.10.2020 15:30 | SH Česká Lípa
25.10.
neděle
SK Dubí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
25.10.2020 16:10 | SH Česká Lípa