Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
FBC Česká Lípa
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Program zápasů
od 18. 3. 2024 do 24. 3. 2024
←
Předchozí
Následující
→
Muži A
Muži A
19.3.
úterý
ESA logistika Tatran Střešovice
Livesport Superliga, 5. kolo
19.3.2024
detail
21.3.
čtvrtek
ESA logistika Tatran Střešovice
Livesport Superliga, 6. kolo
21.3.2024
detail
23.3.
sobota
ESA logistika Tatran Střešovice
Livesport Superliga, 7. kolo
23.3.2024
detail
Muži B
23.3.
sobota
SC Podještědí Český Dub
Regionální liga mužů - skupina 2 , 19. kolo
23.3.2024 09:00 | SH Česká Lípa
detail
23.3.
sobota
T.K.S. SCC SEMILY
Regionální liga mužů - skupina 2 , 19. kolo
23.3.2024 13:30 | SH Česká Lípa
detail
23.3.
sobota
FBK Gladiators Česká Lípa
Regionální liga mužů - skupina 2 , 19. kolo
23.3.2024 15:00 | SH Česká Lípa
detail
Muži D
24.3.
neděle
FBC Panthers Liberec C
Liberecká liga mužů , 22. kolo
24.3.2024 12:00 | SH Varnsdorf Regia
detail
24.3.
neděle
SCC SEMILY "B"
Liberecká liga mužů , 22. kolo
24.3.2024 15:00 | SH Varnsdorf Regia
detail
Medvědi Severu
18.3.
pondělí
Panthers Praha
Liga veteránů - skupina 2, 14. kolo
18.3.2024 19:15 | SH Česká Lípa
detail
24.3.
neděle
DDM Stod - Pohodový 100D
Liga veteránů - skupina 2, 19. kolo
24.3.2024 09:00 | SH Králův Dvůr
detail
24.3.
neděle
FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2, 19. kolo
24.3.2024 11:20 | SH Králův Dvůr
detail
Dorostenci
23.3.
sobota
Horní Počernice Orka
1. liga dorostenců, 1. kolo
23.3.2024
detail
24.3.
neděle
Horní Počernice Orka
1. liga dorostenců, 2. kolo
24.3.2024
detail
Mladší žáci
Mladší žáci
23.3.
sobota
FBC Liberec white
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 09:45 | SH Krupka
detail
1.FBC DDM Děčín IV
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 11:15 | SH Krupka
detail
Florbal Ústí white
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 12:45 | SH Krupka
detail
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 14:15 | SH Krupka
detail
Mladší žáci
23.3.
sobota
1. FBC DDM Děčín IV blue
Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo
23.3.2024 09:00 | Lokomotiva Česká Lípa
detail
Florbal Chomutov Harmonie
Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo
23.3.2024 11:00 | Lokomotiva Česká Lípa
detail
FD Teplice B
Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo
23.3.2024 12:20 | Lokomotiva Česká Lípa
detail
Mladší žáci
24.3.
neděle
FBC Liberec pink
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 09:15 | Hala míčových sportů Liberec
detail
SK BIVOJ LITVÍNOV
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 10:45 | Hala míčových sportů Liberec
detail
Florbal Chomutov
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 13:00 | Hala míčových sportů Liberec
detail
SK Dubí
Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 15:15 | Hala míčových sportů Liberec
detail
Juniorky
24.3.
neděle
SK BIVOJKY LITVÍNOV
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 09:00 | SH Česká Lípa
detail
24.3.
neděle
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
24.3.2024 12:45 | SH Česká Lípa
detail
Starší žákyně
23.3.
sobota
FBC Liberec
Liga starších žákyň - skupina 2, 19. kolo
23.3.2024 10:00 | Gymnázium Ústí n./L.
detail
23.3.
sobota
FBC TULIP Liberec
Liga starších žákyň - skupina 2, 19. kolo
23.3.2024 13:00 | Gymnázium Ústí n./L.
detail
Elévky
24.3.
neděle
Florbal Ústí
Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
24.3.2024 09:00 | Gymnázium Ústí n./L.
detail
24.3.
neděle
FbC Jazzmani Žatec Pink
Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
24.3.2024 10:10 | Gymnázium Ústí n./L.
detail
24.3.
neděle
FBC DDM Kati Kadaň
Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
24.3.2024 11:20 | Gymnázium Ústí n./L.
detail
FBC Šluknovsko - Muži C
24.3.
neděle
FBC Panthers Liberec C
Liberecká liga mužů , 22. kolo
24.3.2024 09:00 | SH Varnsdorf Regia
detail
24.3.
neděle
TJ Turnov B
Liberecká liga mužů , 22. kolo
24.3.2024 13:30 | SH Varnsdorf Regia
detail
FBC Šluknovsko - Dorostenci
23.3.
sobota
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 13:00 | SH SOUŠ ROUDNICE
detail
23.3.
sobota
PRO - AKTIV Bílina
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
23.3.2024 15:40 | SH SOUŠ ROUDNICE
detail