Muži A

28.10.
čtvrtek
BLACK ANGELS
Livesport Superliga 2021/2022, 11. kolo
28.10.2021 17:00 | SH Česká Lípa
31.10.
neděle
ACEMA Sparta Praha
Livesport Superliga 2021/2022, 12. kolo
31.10.2021 18:00 | UNYP ARENA

Veteráni

30.10.
sobota
Florbalová akademie MB
Liga veteránů - skupina 2 , 7. kolo
30.10.2021 | SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
30.10.
sobota
FBC DDM Kati Legends Kadaň
Liga veteránů - skupina 2 , 7. kolo
30.10.2021 | SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

Starší žáci

31.10.
neděle
TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 09:45 | SH Chemik Lovosice
Florbal Ústí B
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 10:45 | SH Chemik Lovosice
ASK Lovosice - LFP Yellow
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 13:15 | SH Chemik Lovosice
31.10.
neděle
1. FBC DDM Děčín IV
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 09:45 | Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 11:15 | Městská SH Chomutov
ASK Lovosice - LFP Black
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 12:45 | Městská SH Chomutov
FBC Liberec
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 14:15 | Městská SH Chomutov

Elévové

30.10.
sobota
Crazíci FBC Liberec white
Liberecká liga elévů, 5. kolo
30.10.2021 09:00 | SH Česká Lípa
FLORBAL JABLONEC Blue
Liberecká liga elévů, 5. kolo
30.10.2021 10:20 | SH Česká Lípa
FBC Panthers Liberec WHITE
Liberecká liga elévů, 5. kolo
30.10.2021 12:20 | SH Česká Lípa
30.10.
sobota
Crazíci FBC Liberec black
Liberecká liga elévů, 6. kolo
30.10.2021 09:00 | SH Česká Lípa
TJ Turnov
Liberecká liga elévů, 6. kolo
30.10.2021 11:00 | SH Česká Lípa
FBC Panthers Liberec BLACK
Liberecká liga elévů, 6. kolo
30.10.2021 11:40 | SH Česká Lípa

Ženy

30.10.
sobota
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 8. kolo
30.10.2021 16:00 | SH Česká Lípa
31.10.
neděle
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 9. kolo
31.10.2021 16:00 | SH Česká Lípa

Elévky

31.10.
neděle
Crazinky FBC Liberec
Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 09:00 | Hala míčových sportů Liberec
31.10.
neděle
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 10:10 | Hala míčových sportů Liberec
31.10.
neděle
Florbal Chomutov
Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
31.10.2021 11:55 | Hala míčových sportů Liberec