3:2, 3:1, 1:0
ESA logistika Tatran Střešovice FBC 4CLEAN Česká Lípa
Tatran úvod série zvládl, Lípa vzdorovala první třetinu
13. března 2024Muži A

První zápas ve čtvrtfinále play-off florbalové Superligy má Česká Lípa za sebou. Po skvělé první třetině, kterou hosté zaslouženě vyhráli 3:2 přišel zasloužený obrat Tatranu Střešovice a jeho celková výhra 11:4. Série pokračuje už ve středu druhým zápasem na půdě vítěze základní části.
Celý článek ›
Lípa v úterý vstupuje do čtvrtfinále. Potrápí Tatran před televizními kamerami?
12. března 2024Muži A

Už v úterý se Česká Lípa poprvé v klubové historii představí ve čtvrtfinále play-off. Soupeřem je velmi zvučné jméno. Úřadující český i evropský šampion, celek Tatranu Střešovice je i letos největším favoritem celé soutěže, což potvrdil vítězstvím v základní části. Českolipští však Tatran dokázali doma senzačně porazit a uvidíme, jak moc svěřenci Vladimíra Trčky dokáží silného soupeře potrápit. Úvodní duel začíná v UNYP areně na Podvinném Mlýně v 19:35 a kamerami ho bude přenášet stanice ČT Sport.
Historický úspěch! Lípa si po výhře v Ostravě zahraje čtvrtfinále play-off
10. března 2024Muži A

Česká Lípa je mezi osmi nejlepšími celky Superligy! Obrovský úspěch svěřenců Vladimíra Trčky se zrodil v sobotu večer na hřišti Ostravy, kde Severočeši v bláznivé koncovce naklonili misky vah na svou stranu a po výhře 5:3 si poprvé v historii zahrají čtvrtfinále nejvyšší soutěže. Rozhodující gól zaznamenal necelé tři minuty před koncem Daniel Štěrba.
Další zaváhání si už Lípa nesmí dovolit, odveta předkola se odehraje už v pátek!
7. března 2024Muži A

Česká Lípa odvrací v pátek hrozbu konce letošní sezony. V historicky prvním domácím duelu superligové vyřazovací části totiž přivítá na svém hřišti Ostravu, které se pokusí oplatit úterní těsnou prohru 2:3. Případná výhra výběru kouče Vladimíra Trčky by posunula sérii předkola play-off do sobotního rozhodujícího utkání, který by se hrál opět v Ostravě. V opačném případě sezona pro Lípu skončí. Utkání v českolipské sportovní hale slibuje skvělou podívanou a začíná v 19:30.
Před rekordní návštěvou sezony vysoká prohra s Boleslaví, už v úterý začíná předkolo s Ostravou
3. března 2024Muži A

Českolipští florbalisté mají v základní části dobojováno a mohou se připravovat na předkolo play-off. V posledním duelu nestačili na jasného favorita a druhý celek základní soutěže z Mladé Boleslavi. Porážku do přijatelnější podoby po výsledku 6:14 upravili až vítěznou třetí třetinou. Šesti body se na výhře favorita podílel Adam Delong. Už v úterý začne České Lípě boj o čtvrtfinále proti Ostravě.