Česká Lípa

Muži A

úterý20:00 - 21:30SH
čtvrtek19:00 - 20:30SH
pátek19:15 - 20:45SH

Muži B

úterý18:45 - 20:00SH - POZASTAVENO
čtvrtek20:30 - 22:00SH - POZASTAVENO
pátek19:15 - 20:45SH - POZASTAVENO 

úterý17:30 - 19:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek17:30 - 19:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Muži C

pondělí 19:00 - 20:15SH - POZASTAVENO
čtvrtek20:30 - 22:00 SH - POZASTAVENO

pondělí 19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Veteráni

pondělí19:00 - 20:15SH - POZASTAVENO
čtvrtek20:30 - 22:00SH - POZASTAVENO

pondělí 19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

FBC Medvědi Severu Česká

pondělí19:00 - 20:15SH - POZASTAVENO
čtvrtek20:30 - 22:00SH - POZASTAVENO

pondělí 19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek19:00 - 20:15 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Junioři

pondělí17:30 - 19:00 SH - POZASTAVENO
středa17:30 - 18:45SH - POZASTAVENO
pátek19:15 - 20:45SH - POZASTAVENO

úterý17:30 - 19:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek17:30 - 19:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Dorostenci A

pondělí17:30 - 19:00 SH - POZASTAVENO
středa17:30 - 18:45 SH - POZASTAVENO
pátek18:00 - 19:15 SH - POZASTAVENO

pondělí17:30 - 19:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
středa18:45 - 20:00LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Starší žáci

pondělí16:15 - 17:30SH - POZASTAVENO
čtvrtek16:15 - 17:30SH - POZASTAVENO
pátek15:15 - 16:45SH - POZASTAVENO
pondělí16:15 - 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek15:00 - 16:15LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Mladší žáci

pondělí15:00 - 16:15SH - POZASTAVENO
středa15:00 - 16:15SH - POZASTAVENO
pátek14:30 - 16:00SH Lokomotiva - POZASTAVENO
pondělí15:00 - 16:15LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
středa15:15 - 16:45LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Elévové

úterý16:00 - 17:15SH - POZASTAVENO
čtvrtek15:00 - 16:15SH - POZASTAVENO
pátek16:30 - 18:00Zš Slovanka - POZASTAVENO
úterý16:15 - 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek16:15 - 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Přípravka

úterý16:00 - 17:15SH - POZASTAVENO
čtvrtek15:00 - 16:30SH Lokomotiva - POZASTAVENO
úterý16:15 - 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
čtvrtek16:15 - 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Ženy

středa18:45 - 20:00SH - POZASTAVENO
pátek 16 :45 - 18:00SH - POZASTAVENO
pátek 18:30 - 19:45LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Dorostenky

středa16:15 - 17:30SH - POZASTAVENO
pátek16:45 - 18:00SH - POZASTAVENO
středa17:30 - 18:45LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
pátek17:15 - 18:30 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Starší žákyně

středa16:15 - 17:30SH - POZASTAVENO
pátek16:45 - 18:00SH - POZASTAVENO
středa17:30 - 18:45LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
pátek17:15 - 18:30 LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Mladší žákyně

pondělí16:15- 17:30NSH - POZASTAVENO
středa16:15 - 17:30NSH - POZASTAVENO 
středa16:15- 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
pátek16:00 - 17:15LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Elévky

pondělí 16:15 - 17:30NSH - POZASTAVENO 
středa16:15 - 17:30NSH - POZASTAVENO 
středa16:15- 17:30LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA
pátek16:00 - 17:15LÍPA ARÉNA - ZŠ PÁTOVA

Šluknovsko

Muži D

pondělí18:45 - 20:15SH Sportlife
středa18:45 - 20:15Zš U Nemocnice

Dorostenci - RMB

pondělí 17:00 - 18:30SH Sportlife
středa17:00 - 18:30Zš U Nemocnice

Starší žáci - RMB

pondělí17:00 - 18:30SH Sportlife
středa17:00 - 18:30 Zš U Nemocnice

Mladší žáci - RMB

pondělí15:30 - 17:00SH Sportlife
středa 15:30 - 17:00SH Zš u Nemocnice

Elévové - RMB

pondělí15:30 - 17:00SH Sportlife
středa15:30 - 17:00SH Zš U Nemocnice

Mimoň

Mladší žáci - Mimoň

čtvrtek13:00 - 15:00SH Zš pod Ralskem Mimoň
pátek13:30 - 15:30SH Zš pod Ralskem Mimoň