Seznam týmů - Česká Lípa

Pro Lípu sezona skončila, Tatran na severu Čech dvakrát zvítězil a je v semifinále
18. března 2024Muži A

Českolipští florbalisté v neděli uzavřeli úspěšnou sezonu 2023/2024 porážkou 2:6 ve čtvrtém čtvrtfinále s Tatranem Střešovice. O výsledku podobně jako v sobotním duelu rozhodla především první třetina, kterou Severočeši prohráli vysoko 0:4. Tým oslabený v závěru letošních bojů o několik hráčů si přesto osmým místem vytvořil historické maximum.
Celý článek ›
Junioři v CE lize skončili v osmifinále, čeká je play-off B
15. března 2024Junioři

Pro českolipské juniory pouť elitní play-off CE ligy juniorů skončila. Po statečném boji a srdnatém výkonu dokázali Severočeši nečekaně dostat sérii s velmi silnou Mladou Boleslaví do rozhodujícího třetího zápasu a vynutili si tak respekt soupeře. Ve čtvrtečním finále však na domácí nestačili poměrem 2:13.
Tatran úvod série zvládl, Lípa vzdorovala první třetinu
13. března 2024Muži A

První zápas ve čtvrtfinále play-off florbalové Superligy má Česká Lípa za sebou. Po skvělé první třetině, kterou hosté zaslouženě vyhráli 3:2 přišel zasloužený obrat Tatranu Střešovice a jeho celková výhra 11:4. Série pokračuje už ve středu druhým zápasem na půdě vítěze základní části.
Lípa v úterý vstupuje do čtvrtfinále. Potrápí Tatran před televizními kamerami?
12. března 2024Muži A

Už v úterý se Česká Lípa poprvé v klubové historii představí ve čtvrtfinále play-off. Soupeřem je velmi zvučné jméno. Úřadující český i evropský šampion, celek Tatranu Střešovice je i letos největším favoritem celé soutěže, což potvrdil vítězstvím v základní části. Českolipští však Tatran dokázali doma senzačně porazit a uvidíme, jak moc svěřenci Vladimíra Trčky dokáží silného soupeře potrápit. Úvodní duel začíná v UNYP areně na Podvinném Mlýně v 19:35 a kamerami ho bude přenášet stanice ČT Sport.