První zápas s Turnovem jsme ještě trochu pospávali a dávali soupeři plno prostoru ke své hře. Naštěstí jeho efektivita v zakončení nebyla nejlepší a se štěstím jsme uhájili remízu 4:4. V pozápasovém rozhovoru jsme přišli na to, že si musíme nejdříve věřit a potom teprve budeme vyhrávat.

Zápas na ověření naší sebedůvěry přišel hned vzápětí proti Teplicím. Soupeř nedosahoval takové kvality jako Turnov, ale náš herní výkon se zlepšil natolik, že jsme společnými silami dokázali dotáhnout utkání do vítězného konce v poměru 17:3!

Opravdová zkouška týmového ducha a důvěry ve vlastní výkon měla přijít až ve třetím zápase, kde nás čekal favorit soutěže – domácí Dubí, které mělo na kontě pouze jednu porážku a kde je většina týmu o hlavu větší než naše děvčata. Do zápasu holky vstoupily s takovou chutí a disciplínou, že během několika chvil jsme vedli 2:0. Na zdrcené hráče Dubí, včetně trenérů, postupně padala deka. V tento moment naše holky věděly, že nesmí polevit, ale naopak přidat a makat dál. V závěrečných minutách ale přišlo drama. Za stavu 6:2 pro Lípu soupeř odvolal brankáře a poslední minuta a půl utkání se ještě zdramatizovala, když se soupeři podařilo snížit na 6:4. Naštěstí jsme tento výsledek zvládli ubránit a mohli jsme se radovat ze zaslouženého vítězství.

Holky se během turnaje posunuly o obrovský kus vpřed. Zjistily, že se dají porazit i silnější soupeři, pokud věří sobě a ostatním spoluhráčům na hřišti!

Děkujeme fanouškům za podporu a těšíme se na další turnaj již 27.11. v Litvínově!