Dorostenky

říjen 2020

Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 10:00, Městská SH Chomutov
FBC Česká Lípa
5:0
Florbal Chomutov
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 13:50, Městská SH Chomutov
FBC Liberec
5:6
FBC Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo
Sobota 17. říjen 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa
17.10.
FBC DDM Kati Kadaň
FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 12:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBK Wings Most
17.10.
FBC Česká Lípa

listopad 2020

Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 5. kolo
Neděle 1. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Ústí
1.11.
FBC Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 5. kolo
Neděle 1. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa
1.11.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH Česká Lípa
Florbal Chomutov
29.11.
FBC Česká Lípa
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
29.11.
BK REAL ROUDNICE n/L
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 7. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
29.11.
FBC Liberec

prosinec 2020

FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 9. kolo
Neděle 13. prosinec 2020, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa
13.12.
FBK Wings Most
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 9. kolo
Neděle 13. prosinec 2020, SH SŠT Most Velebudice
FBC DDM Kati Kadaň
13.12.
FBC Česká Lípa

leden 2021

Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa
16.1.
Florbal Ústí
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
SK BIVOJKY LITVÍNOV
16.1.
FBC Česká Lípa
FBC Liberec
1. liga dorostenek - skupina 2, 13. kolo
Sobota 30. leden 2021, SH SOUŠ ROUDNICE
FBC Česká Lípa
30.1.
FBC Liberec
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 13. kolo
Sobota 30. leden 2021, SH SOUŠ ROUDNICE
BK REAL ROUDNICE n/L
30.1.
FBC Česká Lípa

únor 2021

FBK Wings Most
1. liga dorostenek - skupina 2, 15. kolo
Sobota 20. únor 2021, SH Česká Lípa
FBK Wings Most
20.2.
FBC Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
1. liga dorostenek - skupina 2, 15. kolo
Sobota 20. únor 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
20.2.
FBC DDM Kati Kadaň

březen 2021

Florbal Ústí
1. liga dorostenek - skupina 2, 17. kolo
Sobota 20. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
20.3.
FBC Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1. liga dorostenek - skupina 2, 17. kolo
Sobota 20. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC Česká Lípa
20.3.
SK BIVOJKY LITVÍNOV

duben 2021

Florbal Chomutov
1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. duben 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa
17.4.
Florbal Chomutov
BK REAL ROUDNICE n/L
1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
Sobota 17. duben 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
BK REAL ROUDNICE n/L
17.4.
FBC Česká Lípa