FBC Šluknovsko - Dorostenci

září 2023

FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 10:15, Hala míčových sportů Liberec
FBC Liberec B
13:11
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 13:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
3:9
FBC Panthers Liberec

říjen 2023

FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 9:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
2:16
FBC Liberec B
SC Podještědí Č. Dub
2. liga dorostenců - skupina 2, 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 11:45, Hala míčových sportů Liberec
SC Podještědí Č. Dub
9:2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

listopad 2023

BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, SH Kadaň
BK REAL ROUDNICE n/L
5:0
kontumováno
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
SK Dubí
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, SH Kadaň
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0:5
kontumováno
SK Dubí
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
Sobota 18. listopadu 2023, 9:00, SH Varnsdorf Regia
BK REAL ROUDNICE n/L
21:2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
FbC Jazzmani Žatec
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
Sobota 18. listopadu 2023, 12:45, SH Varnsdorf Regia
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0:18
FbC Jazzmani Žatec

prosinec 2023

Florbal Chomutov B
2. liga dorostenců - skupina 2, 5. kolo
Sobota 2. prosince 2023, 13:45, SH Březenecká Chomutov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
4:3
Florbal Chomutov B
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2. liga dorostenců - skupina 2, 5. kolo
Sobota 2. prosince 2023, 16:35, SH Březenecká Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
15:2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Florbal Jirkov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
Neděle 17. prosince 2023, 10:15, Městská SH Louny
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
3:6
Florbal Jirkov
TJ Lokomotiva Louny
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
Neděle 17. prosince 2023, 12:45, Městská SH Louny
TJ Lokomotiva Louny
9:2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

leden 2024

SC Podještědí Č. Dub
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
Neděle 21. ledna 2024, 9:00, SH Český Dub
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
3:9
SC Podještědí Č. Dub
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
Neděle 21. ledna 2024, 11:50, SH Český Dub
FBC Panthers Liberec
10:0
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

únor 2024

FBC Liberec B
2. liga dorostenců - skupina 2, 8. kolo
Sobota 3. února 2024, 9:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
1:9
FBC Liberec B
SC Podještědí Č. Dub
2. liga dorostenců - skupina 2, 8. kolo
Sobota 3. února 2024, 11:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
SC Podještědí Č. Dub
5:5
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

březen 2024

SC Podještědí Č. Dub
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
Neděle 17. března 2024, 9:00, SH Český Dub
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
1:7
SC Podještědí Č. Dub
FBC Panthers Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
Neděle 17. března 2024, 11:50, SH Český Dub
FBC Panthers Liberec
16:2
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
Sobota 23. března 2024, 13:00, SH SOUŠ ROUDNICE
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
6:14
BK REAL ROUDNICE n/L
PRO - AKTIV Bílina
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
Sobota 23. března 2024, 15:40, SH SOUŠ ROUDNICE
PRO - AKTIV Bílina
9:4
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

duben 2024

Florbal Ústí B
2. liga dorostenců - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. dubna 2024, 9:00, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0:9
Florbal Ústí B
Florbal Jirkov
2. liga dorostenců - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. dubna 2024, 13:00, SH SportLife centrum Rumburk
Florbal Jirkov
8:0
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
FBC Vipers Most
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
Sobota 27. dubna 2024, 9:00, SH Varnsdorf Regia
FBC Vipers Most
27.4.
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Florbal Chomutov B
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
Sobota 27. dubna 2024, 12:55, SH Varnsdorf Regia
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
27.4.
Florbal Chomutov B