Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Elévové
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Elévové
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Elévové 2019/2020
Filtr zápasů
Elévové
Elévové
Elévové
Odehrané zápasy
Nadcházející
6
Odehrané
36
Vše
42
říjen 2019
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. října 2019, 9:00, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
1
:
7
FBC Česká Lípa blue
detail
reportáž
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. října 2019, 10:25, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
9
:
3
FBC Panthers Liberec ORANGE
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Liberecká liga elévů - Skupina A, 1. kolo
Sobota 19. října 2019, 12:25, SH Česká Lípa
TJ Sokol Koberovy - Sršni
0
:
5
FBC Česká Lípa blue
listopad 2019
SCC SEMILY - Tigers
Liberecká liga elévů - Skupina A, 6. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 9:35, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
17
:
3
SCC SEMILY - Tigers
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liberecká liga elévů - Skupina A, 6. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 10:10, SC Železný Brod
TJ Sokol Koberovy - Vosy
0
:
15
FBC Česká Lípa blue
TJ Turnov
Liberecká liga elévů - Skupina A, 6. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 11:20, SC Železný Brod
TJ Turnov
4
:
10
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec purple
Liberecká liga elévů - Skupina A, 10. kolo
Sobota 16. listopadu 2019, 14:00, SH Česká Lípa
FBC Liberec purple
5
:
5
FBC Česká Lípa blue
FBC Lomnice
Liberecká liga elévů - Skupina A, 10. kolo
Sobota 16. listopadu 2019, 15:10, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
5
:
1
FBC Lomnice
FBC Panthers Liberec WHITE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 10. kolo
Sobota 16. listopadu 2019, 16:55, SH Česká Lípa
FBC Panthers Liberec WHITE
2
:
10
FBC Česká Lípa blue
leden 2020
FBC Liberec pink
Liberecká liga elévů - Skupina A, 17. kolo
Sobota 18. ledna 2020, 8:35, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
12
:
5
FBC Liberec pink
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liberecká liga elévů - Skupina A, 17. kolo
Sobota 18. ledna 2020, 9:20, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec ORANGE
10
:
7
FBC Česká Lípa blue
FBC Panthers Liberec BLACK
Liberecká liga elévů - Skupina A, 17. kolo
Sobota 18. ledna 2020, 10:40, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec BLACK
1
:
10
FBC Česká Lípa blue
únor 2020
FLORBAL JABLONEC Blue
Liberecká liga elévů - Skupina A, 21. kolo
Neděle 16. února 2020, 9:05, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa blue
6
:
1
FLORBAL JABLONEC Blue
FBC Liberec pink
Liberecká liga elévů - Skupina A, 21. kolo
Neděle 16. února 2020, 9:40, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec pink
6
:
10
FBC Česká Lípa blue
FBC Panthers Liberec BLACK
Liberecká liga elévů - Skupina A, 21. kolo
Neděle 16. února 2020, 10:50, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Panthers Liberec BLACK
2
:
6
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec grey
Liberecká liga elévů - Skupina A, 25. kolo
Sobota 29. února 2020, 9:35, SC Železný Brod
FBC Liberec grey
1
:
9
FBC Česká Lípa blue
FBC Lomnice
Liberecká liga elévů - Skupina A, 25. kolo
Sobota 29. února 2020, 10:45, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
6
:
0
FBC Lomnice
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Liberecká liga elévů - Skupina A, 25. kolo
Sobota 29. února 2020, 11:55, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
17
:
2
TJ Sokol Koberovy - Vosy