Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Starší žákyně
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Starší žákyně
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Starší žákyně 2019/2020
Filtr zápasů
Odehrané zápasy
Nadcházející
6
Odehrané
18
Vše
24
říjen 2019
FBC DDM Kati Kadaň
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 7. kolo
Sobota 12. října 2019, 9:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC DDM Kati Kadaň
3
:
6
FBC Česká Lípa blue
detail
reportáž
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 7. kolo
Sobota 12. října 2019, 11:20, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
12
:
2
BK REAL ROUDNICE n/L
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 7. kolo
Sobota 12. října 2019, 13:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa blue
9
:
3
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Florbal Chomutov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Sobota 26. října 2019, 9:40, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
17
:
6
Florbal Chomutov
FBC DDM Kati Kadaň
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Sobota 26. října 2019, 10:20, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
2
:
2
FBC Česká Lípa blue
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 1. kolo
Sobota 26. října 2019, 11:40, SH Kadaň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1
:
4
FBC Česká Lípa blue
listopad 2019
FBK Wings Most
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 13:10, Hala GSOŠ Podbořany
FBK Wings Most
1
:
15
FBC Česká Lípa blue
detail
reportáž
Florbal Chomutov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 14:40, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
18
:
5
Florbal Chomutov
detail
reportáž
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 4. kolo
Sobota 9. listopadu 2019, 16:10, Hala GSOŠ Podbořany
FBC Česká Lípa blue
12
:
2
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
detail
reportáž
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 23. listopadu 2019, 9:00, Lokomotiva Česká Lípa
BK REAL ROUDNICE n/L
3
:
18
FBC Česká Lípa blue
detail
reportáž
FBC DDM Kati Kadaň
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 23. listopadu 2019, 10:40, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Česká Lípa blue
4
:
4
FBC DDM Kati Kadaň
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 5. kolo
Sobota 23. listopadu 2019, 13:00, Lokomotiva Česká Lípa
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
2
:
17
FBC Česká Lípa blue
leden 2020
Florbal Ústí
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 25. ledna 2020, 9:40, SH Březenecká Chomutov
Florbal Ústí
3
:
18
FBC Česká Lípa blue
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 25. ledna 2020, 11:20, SH Březenecká Chomutov
FBC Česká Lípa blue
10
:
3
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
Florbal Chomutov
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 10. kolo
Sobota 25. ledna 2020, 13:00, SH Březenecká Chomutov
FBC Česká Lípa blue
7
:
5
Florbal Chomutov
únor 2020
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 29. února 2020, 9:40, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
9
:
0
Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
FBC DDM Kati Kadaň
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 29. února 2020, 10:20, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
5
:
5
FBC Česká Lípa blue
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Přebor starších žákyň ( 3+1) - skupina 2, 11. kolo
Sobota 29. února 2020, 11:40, SH Kadaň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1
:
8
FBC Česká Lípa blue