Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Ženy
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Ženy
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Ženy 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
16
Odehrané
6
Vše
22
září 2020
FBC Kutná Hora
1.liga žen - skupina západ, 1. kolo
Sobota 12. září 2020, 20:00, SH Kutná Hora Klimeška
FBC Kutná Hora
6
:
1
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
TEXAS LONGHORNS
1.liga žen - skupina západ, 2. kolo
Neděle 13. září 2020, 18:00, SH Chýně
TEXAS LONGHORNS
5
:
2
FBC Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
1.liga žen - skupina západ, 3. kolo
Sobota 26. září 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
3
:
6
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
on-line
statistiky
detail
Banes Florbal Soběslav
1.liga žen - skupina západ, 4. kolo
Neděle 27. září 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
3
:
9
Banes Florbal Soběslav
on-line
statistiky
detail
říjen 2020
BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 5. kolo
Sobota 10. října 2020, 16:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
9
:
8
BLACK ANGELS
on-line
statistiky
detail
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 6. kolo
Neděle 11. října 2020, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
7
:
9
TJ Sokol Nové Strašecí
on-line
statistiky
detail
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 7. kolo
Sobota 24. října 2020, 18:00, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers Nehvizdy
24.10.
sobota
FBC Česká Lípa
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 8. kolo
Neděle 25. října 2020, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha UNYP
25.10.
neděle
FBC Česká Lípa
listopad 2020
Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 9. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, SH Krupka
Florbal Ústí
7.11.
sobota
FBC Česká Lípa
TJ Sokol Královské Vinohrady
1.liga žen - skupina západ, 10. kolo
Sobota 14. listopadu 2020, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady
14.11.
sobota
FBC Česká Lípa
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
1.liga žen - skupina západ, 11. kolo
Neděle 15. listopadu 2020, Slavia VŠ Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
15.11.
neděle
FBC Česká Lípa
Crazy girls FBC Liberec
1.liga žen - skupina západ, 12. kolo
Sobota 28. listopadu 2020, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Crazy girls FBC Liberec
28.11.
sobota
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
1.liga žen - skupina západ, 13. kolo
Neděle 29. listopadu 2020, SH TJ Turnov
TJ Turnov
29.11.
neděle
FBC Česká Lípa
prosinec 2020
Florbal Chomutov
1.liga žen - skupina západ, 14. kolo
Sobota 12. prosince 2020, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Česká Lípa
12.12.
sobota
Florbal Chomutov
on-line
detail
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1.liga žen - skupina západ, 15. kolo
Neděle 13. prosince 2020, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.12.
neděle
SK BIVOJKY LITVÍNOV
on-line
detail
leden 2021
FBC Kutná Hora
1.liga žen - skupina západ, 16. kolo
Sobota 16. ledna 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
16.1.
sobota
FBC Kutná Hora
on-line
detail
TEXAS LONGHORNS
1.liga žen - skupina západ, 17. kolo
Neděle 17. ledna 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
17.1.
neděle
TEXAS LONGHORNS
on-line
detail
Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 18. kolo
Sobota 23. ledna 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
23.1.
sobota
Florbal Ústí
on-line
detail
únor 2021
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 19. kolo
Sobota 13. února 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.2.
sobota
Prague Tigers Nehvizdy
on-line
detail
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 20. kolo
Neděle 14. února 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
14.2.
neděle
ACEMA Sparta Praha UNYP
on-line
detail
BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 21. kolo
Sobota 27. února 2021, SH Čakovice
BLACK ANGELS
27.2.
sobota
FBC Česká Lípa
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 22. kolo
Neděle 28. února 2021, SH Stochov
TJ Sokol Nové Strašecí
28.2.
neděle
FBC Česká Lípa