Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Starší žáci
FBC Česká Lípa
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábory
Florbalové srdce severu
Klub
Informace o klubu
Kontakty a management
Rozpis tréninků
Sportovní haly
Trenéři
Příspěvky
Klubové projekty
Důležité termíny
Zdravotní prohlídky
Zapojení v klubu
Historie
Síň slávy
Muži
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Statistiky
Týmy
Česká Lípa
Šluknovsko
Mimoň
Akademie
Seznam akademií
Jak se stát akademií
Spolupráce se školami
Tour de School
Florbalové války
Fanzone
Fanklub
Vstupenky
E-shop
Klubová prodejna
Objednávky dresů
Fotogalerie
Projekty
Soustředění
Florbalová akademie
Kemp akademií
Tour de School
Florbalové války
Salming Floorball Games
MINI floorball games
Čarodejnice
Ples
Charita a odpovědnost
Partneři
Starší žáci
Zápasy
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Starší žáci 2019/2020
Filtr zápasů
Starší žáci
Starší žáci
Starší žáci
Stav utkání
Nadcházející
6
Odehrané
62
Vše
68
září 2019
FLORBAL JABLONEC
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 9:45, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Česká Lípa blue
1
:
6
FLORBAL JABLONEC
on-line
statistiky
detail
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 11:30, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Česká Lípa blue
1
:
3
FBC Šluknovsko Česká Lípa
on-line
statistiky
detail
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 12:30, SH SportLife centrum Rumburk
FBC Česká Lípa blue
1
:
4
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
říjen 2019
Florbal Teplice
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Sobota 5. října 2019, 9:00, SH Česká Lípa
Florbal Teplice
13
:
0
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
FbC Jazzmani Žatec
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Sobota 5. října 2019, 11:30, SH Česká Lípa
FbC Jazzmani Žatec
1
:
1
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Sobota 5. října 2019, 13:15, SH Česká Lípa
FBC Šluknovsko Česká Lípa
13
:
0
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
FBC Panthers Liberec
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Sobota 26. října 2019, 9:45, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
3
:
8
FBC Panthers Liberec
on-line
statistiky
detail
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Sobota 26. října 2019, 11:30, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
2
:
3
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
FBC Lomnice
Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Sobota 26. října 2019, 12:30, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
1
:
3
FBC Lomnice
on-line
statistiky
detail
listopad 2019
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 10. listopadu 2019, 9:45, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
2
:
1
TJ Sokol Koberovy
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Panthers Liberec
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 10. listopadu 2019, 11:30, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
4
:
10
FBC Panthers Liberec
on-line
statistiky
detail
reportáž
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Neděle 10. listopadu 2019, 12:30, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa blue
0
:
6
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
reportáž
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Neděle 24. listopadu 2019, 14:00, SC Semily
FBC Česká Lípa blue
0
:
3
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
reportáž
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Neděle 24. listopadu 2019, 16:30, SC Semily
TJ Sokol Koberovy
1
:
7
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Panthers Liberec
Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Neděle 24. listopadu 2019, 17:30, SC Semily
FBC Panthers Liberec
5
:
1
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
prosinec 2019
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 7. prosince 2019, 9:30, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
5
:
0
TJ Sokol Koberovy
on-line
statistiky
detail
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 7. prosince 2019, 11:15, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
1
:
6
SCC SEMILY
on-line
statistiky
detail
Florbal Chomutov Domeček
Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Sobota 7. prosince 2019, 13:00, SC Železný Brod
Florbal Chomutov Domeček
5
:
1
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
leden 2020
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
Neděle 26. ledna 2020, 9:00, SH Česká Lípa
TJ Sokol Koberovy
1
:
5
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
Neděle 26. ledna 2020, 11:30, SH Česká Lípa
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
2
:
1
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
SCC SEMILY
Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
Neděle 26. ledna 2020, 13:15, SH Česká Lípa
SCC SEMILY
6
:
2
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
únor 2020
TJ Turnov
Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
Sobota 8. února 2020, 10:00, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
2
:
6
TJ Turnov
on-line
statistiky
detail
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
Sobota 8. února 2020, 11:00, SH Kadaň
FBC Česká Lípa blue
2
:
8
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
on-line
statistiky
detail
Florbal Chomutov Domeček
Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
Sobota 8. února 2020, 12:45, SH Kadaň
Florbal Chomutov Domeček
3
:
7
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
Florbal Chomutov Domeček
Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
Neděle 23. února 2020, 9:45, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
Florbal Chomutov Domeček
4
:
9
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
Neděle 23. února 2020, 10:45, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
TJ Sokol Koberovy
4
:
5
FBC Česká Lípa blue
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Lomnice
Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
Neděle 23. února 2020, 13:15, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
FBC Česká Lípa blue
3
:
3
FBC Lomnice
on-line
statistiky
detail
reportáž
březen 2020
TJ Turnov
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 9:45, SC Železný Brod
TJ Turnov
14.3.
sobota
FBC Česká Lípa blue
FBC Lomnice
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 10:45, SC Železný Brod
FBC Lomnice
14.3.
sobota
FBC Česká Lípa blue
TJ Sokol Koberovy
Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Sobota 14. března 2020, 13:15, SC Železný Brod
FBC Česká Lípa blue
14.3.
sobota
TJ Sokol Koberovy