Junioři

září 2020

SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 26. září 2020, 12:00, SH Tanvald
SCC SEMILY
5:4
FBC Česká Lípa
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 26. září 2020, 15:00, SH Tanvald
FBC Česká Lípa
11:6
FBC Liberec B

říjen 2020

SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 10:30, SH Tanvald
SC Podještědí Č. Dub
5:9
FBC Česká Lípa
FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 13:30, SH Tanvald
FBC Česká Lípa
8:6
FLORBAL JABLONEC

listopad 2020

TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Neděle 1. listopad 2020, 10:30, SH Česká Lípa
TJ Turnov
1.11.
FBC Česká Lípa
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Neděle 1. listopad 2020, 15:00, SH Česká Lípa
FBC Liberec B
1.11.
FBC Česká Lípa
SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa
14.11.
SC Podještědí Č. Dub
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH TJ Turnov
FBC Česká Lípa
14.11.
SCC SEMILY

prosinec 2020

TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Neděle 13. prosinec 2020, SC Semily
FBC Česká Lípa
13.12.
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Neděle 13. prosinec 2020, SC Semily
FLORBAL JABLONEC
13.12.
FBC Česká Lípa

leden 2021

FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 17. leden 2021, SH Tanvald
FBC Česká Lípa
17.1.
FLORBAL JABLONEC
SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 17. leden 2021, SH Tanvald
SC Podještědí Č. Dub
17.1.
FBC Česká Lípa
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 31. leden 2021, Hala míčových sportů Liberec
FBC Česká Lípa
31.1.
FBC Liberec B
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 31. leden 2021, Hala míčových sportů Liberec
SCC SEMILY
31.1.
FBC Česká Lípa

únor 2021

FLORBAL JABLONEC
2.liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. únor 2021, SC Semily
FLORBAL JABLONEC
20.2.
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 20. únor 2021, SC Semily
FBC Česká Lípa
20.2.
TJ Turnov
FBC Liberec B
2.liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Turnov
FBC Liberec B
28.2.
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
2.liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Turnov
TJ Turnov
28.2.
FBC Česká Lípa

březen 2021

SC Podještědí Č. Dub
2.liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.3.
SC Podještědí Č. Dub
SCC SEMILY
2.liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
13.3.
SCC SEMILY