Přepadlo nás tedy ušlechtilé nutkání nejdříve se jít trochu hýbat, než všechno to přejídání vypukne! Českolipské naděje tak minulý víkend nepekly cukroví ani perník, ale upekly něco lepšího. Pěkně vypečený turnaj! Tedy turnaj za účasti netradičních i tradičních soupeřů. Prostě něco jako palubovkovej špuntí mumraj s bouřlivou atmoškou v hledišti. Slyšeli jsme, že dokonce  i Torcidas po shlédnutí záběrů fandících rodičů a zaplněného hlediště v České Lípě na to konto rozpouští své řady s okamžitou platností, přičemž stejně tak jako my zde, naladí konečně na tu správnou vánoční vlnu, přestanou se navždy mydlit a namísto výhružných chorálů si zazpívají nějakou tu koledu!

Kdo byli dnešní soupeři v naší zaplněné hale? Z Ústeckého kraje přijeli předvést "jak jim ty děti také rostou" borci z Děčína, Ústí nad Labem a Lovosic. A naopak, z naší soutěže nás poctili návštěvou staří dobří Liberečtí Pantheři.

Naše dva týmy nastoupily v následujících sestavách:

Vánoční Blůčka:

Mára Medáš, Kuba Ulman, Domča Slabion, Táďa Lorenc, Ráďa Pavlíček, Péťa Havlík, Vláďa Jašek, Daník Adam, Venca Vaněk, Yanic Keller a jako host nikdo jiný než tradiční, dívčí českolipská opora Kiki Žehová.

Vánoční Whajtky:

Lexa Ptáček, Danča Černý, Damík Keller, Ondra Šimon, Domča Štěrba, Dalibor Louda, Kuba Toman, Máťa Kubec, Máťa Günter a rovněž host jak se patří! Z přípravky si svůj první elévský turnajový zářez může na svou hůl vyrýt Honzík Merenus.

Jak to vypadalo na hřištích jsme se dnes nezvykle zeptali trenérů obou českolipských špuntích týmů.

Dalimile, můžeš v krátkosti zhodnotit dnešní českolipský turnaj?

Myslím, že se nám povedl zorganizovat krásný turnaj s velmi vyrovnanými týmy, kde měl každý šanci na vítězství, i když to je až na tom posledním místě.

Šlo mi hlavně o to, aby se sehrály vyrovnané kombinační zápasy a ne jako v lize dostávat nebo dávat nášupy. Což si myslím, že se nám povedlo. Jen tak se můžeme šoupnout dál a udržet naší superligu?!!

Jinak děkuji všem trenérům rodičům a klukům z áčka Mlejnovi a Kubovi Karlovi za předání cen, kteří se nestačili divit atmosféře na "nějakém" vánočním turnaji a také přeji všem hezké Vánoce. Díky.

Viktore, můžeš už taky jednou něco napsat a rovněž zhodnotit dnešní boje :-)?

Hrozná euforie, ještě teď se nemůžeme s týmem vzpamatovat. Asi to udělal novej úvodní pokřik :-). Vyhrát Vánoční "Dalin Cup" a to bez ztráty kytičky je hrozně moc. Vlastně hned po Florbalových válkách, je to ve špuntím světě asi nejvíc! Teda, podle toho co jsem viděl na konci a v šatně tak asi jo :-):-):-)!

Chtěl bych v první řadě poděkovat všem vánočním avengerům a jejich stvořitelům v hledišti za dnešní výkony :-). Jo a taky bych chtěl v druhé řadě poděkovat divákům v první řadě, ve třetí řadě divákům v druhé řadě...… a v neposlední řadě divákům ve čtvrté řadě! Víc řad nám město bohužel nebylo schopno v hledišti pořídit, což je velká škoda :-). Turnaj byl předvánoční, tak hezký svátky všem a bojovníkům plno dárků pod stromečkem !!!! Také Díky.

No, byl to zase mazec, jako vždycky! Nashle na dalším turnaji!