Juniorky se na úvod nového ročníku střetly s týmem Kadaně. Do utkaní naše holky nevkročily vůbec dobře. Ve druhé minutě po dlouhé přihrávce za obranu, se dostaly soupeřky do vedení po přesné střele Petry Trochové. Juniorkám se ale podařilo vyrovnat díky skvělému napadání a následné trefě Adéle Měchurové. Nerozhodným stavem skončila první třetina. V té druhé k toho moc k vidění nebylo a žádný gól nepadl. Rozhodnout proto musela až závěrečná dvacetiminutovka. 

Do třetí třetiny vkročila naše děvčata lépe a ujala se vedení po dorážce Míši Mazurové. Tým z Kadaně měl pár střeleckých možnosti, které buď zablokovala českolipská děvčata, nebo pochytala výborná Viky Ševrová. Tři minuty po vstřeleném gólu navíc využila přesilovou hru Dáda Jandáčová. Naše děvčata si již výsledek pohlídala. V poslední minutě zápasu ještě vstřelila Míša Mazurová svůj druhý gól v zápase a brzy tak na naší straně mohly propuknout oslavy prvních bodů v sezoně. Oslavy bohužel trošku mírnil stav Ley Jirgesové, která po tvrdém zákroku zápas nedohrála.

Hodnocení trenéra Michala Klivického:

"Byl to pro nás první zápas v nové soutěži a nikdo netušil, jaká bude její úroveň. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak tomu tak rozhodně nebylo. Musíme se v mnoha situacích na hřišti zlepšit. Děkuji holkám za dobrý výkon a stejně tak děkuji soupeři a přeji hodně úspěchů v dalších zápasech." 

FBC Česká Lípa - FBC DDM Kati Kadaň 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Branky:
9. Měchurová, 30. a 39. Mazurová, 34. Jandáčová - 2. Trochová.  

Sestava:
Ševrová - Šípová, Haklová, Mazurová, Zikmundová - Hanzlíková, Jandáčová, Měchurová - Köhlerová, Menšíková, Hedánková - Kvasničková, Jirgesová, Hrdá.