První zápas sehrála naše děvčata s týmem z Litvínova. V první třetině naše děvčata kontrolovala hru, měla mnoho střel, ale ujala se pouze jedna. Po nahrávce Kaji Zikmundové se trefila Klaudie Kršová. Do druhé třetiny litvínovská děvčata vstoupila aktivněji a během minuty otočila skóre na svou stranu. Naše děvčata bojovala a zásluhou Leontýny Jirgesové srovnala skóre na 2:2. Ve třetí třetině už to byl boj z obou stran. Vítěznou branku vstřelila děvčata z Litvínova deset minut před koncem. Náš tým se snažil vyrovnat, ale žádná akce gólem neskončila. Litvínov ještě pojistil vítězství do prázdné brány. Juniorky si tak bohužel připsaly první porážku v soutěži.

Druhy zápas byl našim soupeřem tým Sokolova. Naše děvčata v první třetině lépe kombinovala, měla více ze hry, ale soupeřky se ujaly vedení v zápase. Dvě vteřiny před koncem třetiny vyrovnala krásnou střelou do horního růžku branky Ája Šípová. Od druhé třetiny byla aktivnější děvčata ze Sokolova. Dvěma brankami ve druhé a ve třetí třetině odskočila na rozdíl čtyř branek. Pět minut před koncem naše děvčata vstřelila branku. Trefila se Klaudie Kršová a upravila skóre na konečných 2:5.

Trenér Michal Klivický: Bohužel se nám turnaj nepovedl ani herně, ani výsledkově. Bylo přesně vidět, kde máme problém a na čem musíme hodně zapracovat při trénincích. I tak děkuji holkám za jejich bojovnost a snahu.