Už v první třetině se prosadila Klaudie Kršová, Barbora Hedánková a třikrát Blažena Menšíková. Mostecké hráčky gólmanku Ádu Červinků ohrozily jen střelami z dálky, se kterými si hravě poradila.

Od druhé třetiny naše juniorky zvolnily tempo, aby pošetřily síly na další zápas. Do střelecké listiny se zapsala Aňa Köhlerová a Daniela Jandáčová.

Třetí třetina i za stavu 7:0 pro naše hráčky byla celkem zajímavá. Nejprve Áda Červinku nepustila za svá záda trestné střílení Schettlové. Poté se dvakrát trefila Štěpána Haklová. Mostecké hráčky se nakonec přece jenom dočkaly vstřeleného gólu. Minutu před koncem se po dorážce prosadila Monika Thi Quynh Truongová.

Druhé utkání odehrály naše hráčky proti domácímu Chomutovu. Vytvořily si několik slibných střeleckých příležitosti, ale žádná se v průběhu prvních dvou třetin neujala. Chomutovské hráčky se dostávaly do ojedinělých šanci, které pochytala gólmanka Viky Ševrová.

Nerozhodný stav trval až do sedmé minuty třetí třetiny. Pěknou střelou do horního růžku dostala do vedení hráčky Chomutova Klára Armstarková. Už za dvě minuty ale po výborném napadání vyrovnala Daniela Jandáčová a stanovila konečné skóre utkání na 1:1..

Michal Klivický – trenér FBC ČL

Dneska to byl úspěšný turnajový den. Do Chomutova jsme odjížděli bez čtyř hráček základní sestavy, ale na naší hře to nebylo vůbec znát. Všechny holky plnily, to co jsme si řekli a alespoň v první zápase přenesly do hry, to co děláme na tréninku. Děkuji holkám za dobrý výkon v obou zápasech.