Prvním soupeřem byla Kadaň, kterou naše děvčata již v sezoně porazila. Našim juniorkám se povedl vstup do zápasu a po osmi minutách vedly 2:0 po gólech Aji Šípové a Áňi Köhlerové. Bohužel deset vteřin před koncem první třetiny korigovala zápas Zuzana Armstarková. Od druhé třetiny se hra vyrovnala a Kadaň srovnala skóre díky Kateřině Hrdličkové. Našim holkám se ale tentokrát povedl konec třetiny. Osm vteřin před koncem třetiny vstřelila branku Áďa Měchurová. Českolipským florbalistkám se ve třetí třetině nedařilo kombinovat a jen díky vynikajícímu výkonu Ády Červinků se dočkaly hráčky Kadaně jenom vyrovnání. Úspěšnou střelkyní vyrovnávajícího gólu byla Bui Mai Linh Nguyen.

Ve druhém zápase se naše juniorky střetly s týmem Florbal Sokolov KV Plamen.

Zápas se vyvíjel v naší režii a nebýt individuálních chyb, neměla by Viky Ševrová skoro žádnou práci. Takto však podala výborný výkon a tým několikrát podržela. V první třetině se prosadily Míša Mazurová a Kajá Zikmundová. Z druhé třetiny uplynulo jen deset vteřin a naše děvčata již vedla 3:0. V přesilové hře skórovala Dáda Jandačová. Hráčky Sokolova snížily v polovině utkání, ale z jejich strany to byl jediný gól zápasu. Ve třetí třetině vstřelila ještě gól Ája Šípová a druhý zásah přidala v zápase Kája Zikmundová. Naše holky se tak mohly radovat z konečného vítězství 5:1

Trenér Michal Klivický: "Ani jedno utkání nebylo moc pěkné na koukání. Odskakoval nám míček od florbalek, nedokázali jsme si přihrát dvě, tři přesné nahrávky. Ale holky to zvládly a vybojovaly další body do tabulky. Děkuji všem našim děvčatům, že i v takovýchto utkáních, kde se moc nedaří po florbalové stránce, to nevzdají a bojují o každý míček."

Českolipský tým je aktuálně v tabulce na druhém místě za Kadaní, na kterou ztrácí dva body.