V neděli 06.11. nás čekaly dva turnaje. Na domácí scéně se představil tým Blue doplněný o pár borců z řad elévů. Tým si nepočínal vůbec špatně a v prvním utkání vyzval soupeře z nedaleké Mimoně. Celý zápas jsme dominovali, ale bohužel nám to tam nepadalo a tak utkání po závěrečném hvizdu rozhodčí dopadl remízově 3:3 (zapracujeme na koncovce). 

Další zápas nás čekal proti Jablonci a tam už byla koncovka výborná, možná až fantastická. Celý zápas jsme drželi pěkně ve svých otěžích a konečné skóre bylo 16:1. Zapsali jsme i nějaké hattricky, tak bude vybráno do mlží kasy.

Druhý tým White odcestoval na odpolední boje do dalekého Chomutova. A už cesta napovídala, že to bude boj. Všude samá mlha jako u Rákosnička. První zápas nás čekal proti Děčínu. Zde jsme měli výborný start do utkání a zaslouženě jsme vedli. Pak jsme bohužel polevili a soupeř nás trestal po našich chybách a nedůrazu a konec tedy vyzněl lépe pro soupeře poměrem 5:3. Druhý match nás čekal proti domácímu Chomutovu. Toto utkání velice vyrovnané, ale trápila nás koncovka. Nicméně bylo výborné vidět těch mraky šancí a výborný pohyb na hřišti (zapracujeme na střelbě a koncovce). 

Soupeř byl bohužel v proměňování šancí úspěšnější a konec opět dopadl v neprospěch poměrem 2:5. Do závěrečného utkání proti Liberci jsme si řekli, že navážeme na utkání s Chomutovem a že si urveme výhru. Tým makal od první do poslední minuty a na konci utkání svítilo na tabuli skóre 8:3 pro naše borce. Zde byl také zapsán hattrick, a tak bude opět vybráno do mlží kasy.

Děkujeme všem bourákům za skvělé výkony, rodičům za podporu v hledišti a pomoc s dopravou. Těšíme se na další urputné boje, které nás čekají již 19.11. v Liberci a 20.11. v Turnově.