Není žádným tajemstvím, že místní hejno jen kvete a talenty se hemží, takže snadný úkol jsme zde samozřejmě neměli. Během loňských turnajů akademií nám totiž štěstí proti polickým příliš nepřálo a psali jsme : „Snad jednou tu Polici porazíme!“. No, můžeme se tedy radovat! I když to vlastně můžeme pořád, když máme takovéto hodné a šikovné děti :-)! Prostě se to podařilo a dnes jsme ve vzájemných zápasech (kterých bylo v součtu obou týmů šest plus klubová "derby“) jasně dominovali.

White dnes nastoupili v menším počtu, zato však pevně semknuti a za svým cílem stejně tak spolu jdoucí. Na hejna Jestřábů dnes tedy povětšinou stačilo pět špuntů a jeden Ptáček, již tradičně v kleci:-)!

Sestava: Ptáček - Černý, Štěrba, Günter, Šimon, Kubec.

Blůčka pod vedením hostujícího kouče Petra K. zaskakujícího za náhlou nemocí zaskočeného Dalina S. (doufáme, že budeš brzy v pořádku :-)) a nadějných posil z White předvedla v chladném odpoledni takovou hru, že soupeřům v zádech místy zamrazilo.

Sestava: Grošup - Pavlíček, Lorenc, Jašek, Vaněk, Louda, Kolinger, Rachač.

Celkově tedy povedenej, přátelskej mini turnaj čtyř týmů v rámci akademií, za hojné účasti rodičovského obecenstva obou táborů, který pomohl vyplnit zápasovou pauzu naší liberecké ligy.